کد خبر: 126220 A

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان گفت:

روزنامه بستری برای افزایش سواد جامعه است و در بستر سازی فعالیت‌های اقتصادی، فرهنگی، سیاسی و اجتماعی موثر است.

ایلنا: روزنامه بستری برای افزایش سواد جامعه است و در بستر سازی فعالیت‌های اقتصادی، فرهنگی، سیاسی و اجتماعی موثر است.
به گزارش خبرگزاری ایلنا از اصفهان مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان در نشست تخصصی استاندار اصفهان با مدیران روزنامه‌های استان اصفهان افزود: در استان اصفهان بیش از ۲۵۰ نشریه مجوز گرفته‌اند که از این تعداد ۵ روزنامه و ۲۵ هفته نامه در استان اصفهان در حال فعالیت هستند.

حجه الاسلام محمد قطبی خاطرنشان کرد: تعداد نشریات استان اصفهان از نظر کمی قابل قبول است ولی از نظر کیفی هنوز به وضعیت مطلوب و آرمانی دست نیافته‌ایم و لازم است در این زمینه رشد بیشتری کنند.

حجه الاسلام قطبی با تاکید بر اهمیت نقش رسانه‌ها در جامعه در ادامه گفت: اطلاع رسانی به موقع و صحیح به مردم درزمینه اقداماتی به همت مردم ومسوولان در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران انجام می‌شود می‌تواند موجب دلگرمی مردم شود.

وی برگزاری نشست اهالی رسانه و مطبوعات با استاندار اصفهان را برای بررسی و رفع مسایل و مشکلات آنان موثر دانست و گفت: امیدوارم نشست‌های تخصصی استاندار با سایر اصحاب فرهنگ و هنر نیز برگزار شود زیرا برگزاری این نشست‌ها و ایجاد تعاملات دوسویه می‌تواند در بررسی و رفع بسیاری از مسایل حوزه‌های مرتبط با آنان بسیار موثر و راهگشا باشد.

استان اصفهان اصفهان جامعه رسانه رشد سیاسی و اجتماعی فرهنگ و ارشاد اسلامی مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مطبوعات نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر