کد خبر: 126266 A

استاندار اصفهان در دیدار با مدیران و سردبیران مطبوعات استان گفت:

رسالت و وظیفه‌ی استانداری حمایت از همه نهادها چه بخش خصوصی و چه بخش در چهارچوب قانون است.

ایلنا: استاندار اصفهان با اعلام آمادگی در جهت رفع مشکلات موجود در حوزهٔ رسانه و مطبوعات استان، گفت: وظیفهٔ خود می‌دانم که تا حد امکان مشکلات مالی و دیگر مسائل و مشکلات موجود در این حوزه را که از سوی مدیران و مسئولان رسانه‌های استان مطرح خواهد شد، برطرف کنم.

به گزارش خبرگزاری ایلنا از اصفهان؛ رسول زرگرپور رعایت قانون را اصل اول در انجام امور عنوان کرد و اظهار داشت: در جایی که قانون مسکوت است، رعایت مصلحت مهم و اساسی خواهد بود.

استاندار اصفهان با بیان اینکه نقش رسانه‌ها بازتاب واقعیت‌های جامعه است و رسانه‌های باید در این خصوص گام بردارند، تصریح کرد: رویکرد جدید استان اعلام اخبار بعد از به انجام رسیدن کامل فعالیت‌ها خواهد بود.

وی از رسانه‌ها خواست که تفاهم، همکاری، تعامل و همدلی که بعد از سال‌ها بین مدیران استان به وجود آمده را بازتاب و به ایجاد آرامش در جامعه کمک کنند.

زرگرپور با اشاره به خشکسالی، وضعیت آب و زاینده رود گفت: رسانه‌ها باید در راستای تشویق مردم به صرفه جویی در مصرف آب بکوشند و در این خصوص سیاست مدیریت استان ایجاد آرامش و سکون است.

استاندار اصفهان با تاکید بر اینکه مدیران باید انتقادپذیر باشند، اظهار داشت: مدیران و مسئولین موظف به پاسخگو بودن به رسانه‌ها هستند.

گفتنی است در این دیدار که با حضور مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان برگزار گردید، مدیران مسئول و سردبیران مطبوعات استان نیز به ارائه نظرات خود در خصوص مشکلات و مسائل موجود در حوزهٔ مطبوعات استان پرداختند.

اصفهان بخش خصوصی جامعه خشکسالی رسانه قانون مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی مشکلات مشکلات مالی مطبوعات
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر