کد خبر: 126359 A

رییس اداره اورژانس پیش بیمارستانی اصفهان خبر داد:

اعضای یک خانواده سه نفری در شهر گرگاب از توابع شهرستان شاهین شهر و میمه اصفهان بر اثر انتشار گاز co از گاز پیک نیک، جان باختند.

ایلنا: اعضای یک خانواده سه نفری در شهر گرگاب از توابع شهرستان شاهین شهر و می‌مه اصفهان بر اثر انتشار گاز co از گاز پیک نیک، جان باختند.

به گزارش خبرگزاری ایلنا از اصفهان؛ رییس اداره اورژانس پیش بیمارستانی اصفهان گفت: فردی با اتاق فرمان مرکز فوریت‌های پزشکی شهرستان شاهین شهر و میمه تماس گرفته و اعلام کرد که اعضای یک خانواده سه نفره در محله‌ای واقع در شهر گرگاب جان خود را از دست داده‌اند.
مهرزاد آرتنگ افزود: بلافاصله بعد از اعلام گزارش، کار‌شناسان فوریت‌های پزشکی ۱۱۵ بر بالین متوفیان حاضر شدند و پس از بررسی اجساد دریافتند که چند ساعتی از مرگ این خانواده می‌گذرد و جسد آن‌ها دچار «جمود نعشی» شده است.
وی گفت: افراد فوت شده یک پدر ۴۵ ساله، مادر ۳۴ ساله و دختر بچه‌ای ۱۰ ساله بودند که در منزلی بسیار فقیرانه سکونت داشتند و به دلیل نبود هیچ وسیله گرمایشی در خانه، هنگام خواب گاز پیک نیک را در اتاق روشن کرده و کلاهک دودکش را بر روی شعله آن قرار داده بودند که متأسفانه در نیمه‌های شب بر اثر انتشار گازسمی منوکسید کربن مسموم شده و جان خود را از دست می‌دهند.

اصفهان پدر خانواده خواب شعله فوت فوریت های پزشکی کربن گاز مرکز فوریت های پزشکی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر