کد خبر: 127344 A

در اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان اصفهان برگزار شد:

اولین دوره آموزشی مدیریت حفاظت فیزیکی واحدهای انتظامی و نگهبانان در ۱۴ آذر ماه سال جاری در محل سالن کنفرانس اداره کل حمل و نقل و پایانه های استان اصفهان برگزار شد.

ایلنا: مدیر کل حمل و نقل و پایانه‌های استان اصفهان با اشاره به برگزاری این دوره آموزشی با حضور ۲۵ نفر از نگهبانان حراست از استانهای اصفهان، یزد، لرستان، قم، مرکزی، چهار محال و بختیاری، فارس، بوشهر، کهگیلویه و بویر احمد و خوزستان گفت: این برنامه با همکاری جهاد دانشگاهی واحد صنعتی اصفهان و به دبیری استان اصفهان تشکیل شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اصفهان، حسینعلی شمعانیان افزود: این دوره آموزشی ۸ ساعته برای واحدهای فیزیکی و نگهبانان ادارات کل حمل و نقل و پایانه‌های ده استان حاضر در منطقه ۳ کشوری‌ست.

وی ادامه داد: در این دوره آموزشی نگهبانان با مباحثمختلف حفاظت فیزیکی از جمله طراحی سیستم حفاظت فیزیکی اصول نگهبانی و مراقبت، اصول گشت زنی، کنترل عبور و مرور، انواع بازرسی، مبارزه با سرقت، گشت زنی، گزارش نویسی، مشاهده و توصیف و اطفاء حریق، فوریت‌های امدادی، مهارت‌های ارتباطی، آشنایی با سیستم‌های پیشرفته اعلام خطر و مانیتورینگ آشنا شوند.

شمعانیان اظهار داشت: ادامه دوره آموزشی مدیریت حفاظت فیزیکی واحدهای انتظامی و نگهبانی برای دیگر کارمندان شاغل در امور نگهبانی و حراست در ۲۱ آذر ماه برگزار خواهد شد.

استان اصفهان اصفهان چهار محال و بختیاری حمل و نقل و پایانه های سرقت قم یزد آموزشی فیزیکی حفاظت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر