کد خبر: 127357 A

در هفته گذشته در اورژانس استان اصفهان صورت گرفت:

کار‌شناسان اورژانس از ۲۱۲۶ ماموریت انجام شده خود در ۵۸۱ مورد به محل حوادثرانندگی اعزام شده و در ۳۱ تصادف جاده‌ای و ۵۵۰ سانحه رانندگی در حوزه شهری به حادثه دیدگان امداد رسانی نمودند.

ایلنا: در هفته گذشته تکنسین‌های فوریت‌های پزشکی اورژانس استان اصفهان با حضور بر بالین ۲ هزار و ۱۲۶ بیمار و مصدوم به آنان خدمات پیش بیمارستانی ۱۱۵ ارائه کردند.
به گزارش خبرنگار ایلنا از اصفهان، مدیرحوادثو فوریت‌های پزشکی اصفهان گفت: کار‌شناسان اورژانس استان اصفهان در روز‌های ۹ لغایت ۱۵ آذرماه سال جاری با انجام ۲۱۲۶ ماموریت و حضور بر بالین ۴۵۹ بیمار و مصدوم به صورت سرپایی به آنان خدمات رسانی کرده و در ۱۴۱۸ مورد دیگر حادثه‌دیدگان را ضمن انجام اقدامات پیش بیمارستانی با آمبولانس‌های ۱۱۵ به بیمارستان منتقل نمودند.
غفور راستین، افزود: در این مدت ۲۱۸ بیمار با ناراحتی‌های قلبی، ۹۱ نفر با بیماری‌های تنفسی، ۶۳ بیمار با مسمومیت‌های دارویی و غذایی از خدمات اورژانس ۱۱۵ بهره‌مند شدند.
وی گفت: کار‌شناسان اورژانس از ۲۱۲۶ ماموریت انجام شده خود در ۵۸۱ مورد به محل حوادثرانندگی اعزام شده و در ۳۱ تصادف جاده‌ای و ۵۵۰ سانحه رانندگی در حوزه شهری به حادثه دیدگان امداد رسانی نمودند.

استان اصفهان اصفهان بیمارستان تصادف جاده خدمات رسانی فوریت های پزشکی بیمار اورژانس سانحه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر