کد خبر: 127381 A

در اداره کل بهزیستی استان اصفهان صورت گرفت:

با حضور مدیر کل، معاون توانبخشی و مسئول روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان اصفهان از معلولین شاغل در ستاد بهزیستی استان اصفهان تجلیل شد.

ایلنا: با حضور مدیر کل، معاون توانبخشی و مسئول روابط عمومی اداره کل بهزیستی استان اصفهان از معلولین شاغل در ستاد بهزیستی استان اصفهان تجلیل شد.
به گزارش خبرنگار ایلنا از اصفهان مدیر کل بهزیستی استان اصفهان با بیان اینکه معلولیت به معنای محدودیت برای ادامه زندگی در جامعه نیست بلکه نعمتی در راستای سنجش بندگان خداوند در سطح جامعه می‌باشد. گفت: هدف از نامگذاری روز جهانی معلولین و برپایی چنین مراسم‌هایی نشان دادن توجه خاص مسئولین به معلولان و پشتیبانی و حمایت از جامعه هدف بهزیستی بویژه شما عزیزان است.
محمود محمد‌زاده، با اشاره به اینکه از هزار و دویست و شصت کارمند شاغل در بهزیستی استان اصفهان، نزدیک به ۱۰۰ نفر آن‌ها معلول می‌باشند گفت: ۹در صد از پرسنل بهزیستی استان اصفهان را معلولین تشکیل می‌دهند و امیدواریم سایر دستگاه‌ها اجرایی نیز به این امر، یعنی اجرایی شدن ۳% استخدام معلولین توجه ویژه داشته باشند.
مدیر کل بهزیستی استان اصفهان بر لزوم تقویت تشکل‌های معلولین و تعامل با مدیران اجرایی توسط اعضای تشکل‌ها تاکید داشت و افزود بعنوان متولی امور معلوین اعلام می‌داریم با تمام توان در راستای احقاق حق معلولین و جامعه هدف سازمان اقدام خواهیم کرد.
درادامه پرسنل معلول شاغل ضمن تشکر از برپایی چنین مراسمی، پاره‌ای از مشکلات و خواسته‌های خود، از جمله دسترسی آسان به اتوماسیون اداری، سایت و سایر امکانات فن آوری اطلاعات را خواستار شدند، که در پاسخ مدیر کل بهزیستی استان اصفهان با اشاره بهاز مشکلات بودجه‌ای گفت امید وارم در کوتاه‌ترین زمان ممکن و رفع اشکالات بودجه‌ای به خواسته‌های شما جامع عمل پوشانده شود. گفتنی است در این مراسم ضمن تجلیل از زحمات عزیزان معلول شاغل در انجام امور اداری، با اهدای گل و لوح تقدیر از ایشان تقدیر شد.

استان اصفهان اصفهان بودجه بهزیستی جامعه روابط عمومی مشکلات معاون معلولان معلولین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر