کد خبر: 127382 A

در اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان اصفهان صورت گرفت:

تعداد ۶۰ نفر از دانش آموزان پسر مقطع ششم ابتدایی درسه گروه آموزشی در مرکز شهید بهشتی شامل انرژی خورشیدی، برق خودرو و تعمیر و نگهداری خودرو تقسیم بندی شدند و طی یک دوره آموزشی دو ساعته مهارت‌های لازم را بصورت عملی فرا گرفتند.

ایلنا: در راستای اجرای تفاهم نامه همکاری مشترک بین اداره کل و سازمان آموزش و پرورش استان طرح غنی سازی فعالیت‌های یاددهی – یادگیری روزهای پنجشنبه افتتاح شد.
به گزارش خبرنگار ایلنا از اصفهان، در آیین افتتاح این طرح که مدیر کل، معاونین، ‌ رئیس و کار‌شناسان آموزش اداره کل و معاون پژوهش، رئیس ناحیه سه و جمعی از مسئولین آموزش و پرورش استان نیز حضور داشتند، مدیر کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان گفت: تعداد ۶۰ نفر از دانش آموزان پسر مقطع ششم ابتدایی درسه گروه آموزشی در مرکز شهید بهشتی شامل انرژی خورشیدی، برق خودرو و تعمیر و نگهداری خودرو تقسیم بندی شدند و طی یک دوره آموزشی دو ساعته مهارت‌های لازم را بصورت عملی فرا گرفتند.
ابوطالب جلالی، با اشاره به فراگیری آموزشهای تئوریک در گذشته بدون امکانات آموزش عملی اظهار داشت: با اجرای این طرح دانش آموزان از مقطع ابتدایی با آموزش‌های مهارتی و عملی در رشته‌های مختلف آشنا شده و فرهنگ مهارت آموزی از‌‌ همان سنین کودکی گسترش می‌یابد.
وی در ادامه از خانواده‌های دانش آموزان نیز برای بازدید از کارگاه‌های آموزشی و اجرای طرح فوق دعوت کرد.
لازم به ذکر است این طرح مورد استقبال بسیار زیاد دانش آموزان حاضر قرار گرفت.

آموزش و پرورش استان استان اصفهان اصفهان انرژی خورشیدی برق خانواده خودرو دانش آموزان شهید بهشتی فنی و حرفه ای
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر