کد خبر: 128252 A

شهردار اصفهان تاکید کرد:

برای اجرای طرح محله‌های پایدار باید همه نهادهای آموزشی، تبلیغاتی و اطلاع رسانی به کمک شهرداری بیایند.

برای اجرای طرح محله‌های پایدار باید همه نهادهای آموزشی، تبلیغاتی و اطلاع رسانی به کمک شهرداری بیایند.
به گزارش خبرگزاری ایلنا از اصفهان؛ شهردار اصفهان با بیان این مطلب گفت: برای اجرای طرح محله پایدار کمک همه نهادهای آموزشی، تبلیغاتی و اطلاع رسانی به شهرداری ضرورت دارد و با اجرای طرح محله پایدار در کلانشهر اصفهان تمام محلات این شهر پایدار می‌شوند.
سید مرتضی سقاییان‌نژاد با بیان اینکه در اجرای اولیه این طرح باید هسته اداره کننده هر محله متشکل از سه عضو باشد، افزود: در فرایند تکامل این طرح قرار است که تعداد اعضای این هسته اداره کننده هر محله به ۱۵ عضو برسد.
شهردار اصفهان با اشاره به اینکه این هسته از معتمدان محلات، طلاب، دبیران، اساتید و مدیران ساکن در محلات تشکیل می‌شود که به تحقق این امر می‌انجامد، تصریح کرد: به طور یقین برای اینکه آن هسته‌های ۱۵ نفره شکل بگیرد یکی از محورهای آن این است که نهادهای آموزشی و نهادهای تبلیغاتی و اطلاع رسانی مانند صدا و سیما به شهرداری در اجرای این طرح کمک کنند.
سقائیان‌نژاد تصریح کرد: به عبارتی شبکه‌های اجتماعی محلی در گروه‌های ۱۵ نفره از همه اصناف و گروه‌ها ایجاد می‌شود و این گروه‌ها شامل افرادی هستند که در زمینه شهرداری و محله مورد نظر اطلاعات کافی را دارند که خود می‌توانند گروه‌های دیگری را ایجاد نمایند و در نگهداری محله به شهرداری کمک کنند.

اصفهان شبکه های اجتماعی شهرداری صدا و سیما محله کمک آموزشی پایدار رسانی نهادهای
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر