کد خبر: 128265 A

رئیس ناحیه گازرسانی گلپایگان اعلام کرد:

در طرحی با هزینه‌ای بالغ بر ۴ میلیارد ریال حدود سه هزار شیر پیاده رو‌های ناحیه گلپایگان استان اصفهان جمع آوری شد.

در طرحی با هزینه‌ای بالغ بر ۴ میلیارد ریال حدود سه هزار شیر پیاده رو‌های ناحیه گلپایگان استان اصفهان جمع آوری شد.
به گزارش خبرگزاری ایلنا از اصفهان؛ رئیس ناحیه گازرسانی گلپایگان اعلام کرد: در راستای سیاست جلوگیری از حوادثاحتمالی نشت گاز و کاهش آثار و بلایای طبیعی و بنابر مصوبات ستاد بحران کشور و شرکت گازاستان، جمع آوری شیرهای پیادرو در شهرهای گلپایگان، خوانسار و گوگد از سال گذشته آغاز و طی یکسال با وجود قدمت شبکه و بافت باغ - شهری با موفقیت به پایان رسید.
اشرف الکتابی گازرسانی و بهره برداری از مجموعه واحدهای تولیدی دامی جاده تیکن را از وسیع‌ترین طرح‌های اجرایی گلپایگان برشمرد و اظهار داشت: این طرح در منطقه‌ای با وسعت ۱۳۵ کیلومترمربع، اجراء حدود ۸۷ کیلومتر شبکه فولادی و پلی اتیلن و ساخت و نصب سه ایستگاه تقلیل فشار CGS و TBS و هزینه اجرایی بیش از دوازده میلیارد ریال به بهره برداری رسید.
رئیس ناحیه گازرسانی گلپایگان تصریح کرد: در حال حاضر در این منطقه حدود ۴۵ مرغداری و چندین واحد تولید دامی از سوخت پاک ومستمر گازبهره‌مند هستند.
اشرف الکتابی با اشاره به تحویل و بهره برداری از طرح‌های مسکن مهر شهرستان‌های گلپایگان، خوانسار و گوگد ادمه داد: این طرح‌ها از سال گذشته آغاز و درابتدای سال جاری مورد بهره برداری قرار گرفتند وهم اینک در حال اشتراک پذیری و نصب کنتور گاز ساکنین مسکن مهر هستیم.
وی افزود: طرح گازرسانی به مسکن مهر شامل حدود ۱۰ کیلومتر شبکه فولادی دراقطار مختلف، یک ایستگاه تقلیل فشار ۲۰۰۰۰ متر مکعبی و انشعابات لازم بوده که با هدف ایجاد زیر ساخت‌های لازم طرح ملی مسکن مهر انجام گرفته است.

استان اصفهان اصفهان جاده شیر گاز مسکن مهر ناحیه گازرسانی گلپایگان سیاست
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر