کد خبر: 128495 A

از ۲۰ آذر ماه سال جاری در استان اصفهان صورت گرفت:

مدیر حوادثو فوریت‌های پزشکی استان اصفهان از اجرای طرح امداد زمستانی سال۹۲ از ۲۰ آذر به مدت ۳ ماه در سراسر کشور و استان اصفهان خبر داد.

ایلنا: مدیر حوادثو فوریت‌های پزشکی استان اصفهان از اجرای طرح امداد زمستانی سال۹۲ از ۲۰ آذر به مدت ۳ ماه در سراسر کشور و استان اصفهان خبر داد.
به گزارش خبرنگار ایلنا از اصفهان، مدیر حوادثو فوریت‌های پزشکی استان اصفهان با اعلام این خبر گفت: دانشگاه علوم پزشکی اصفهان، مرکز فوریت‌های پزشکی، آتش نشانی، راهداری، پلیس راه، هلال احمر از مهم‌ترین واحدهای خدمت رسان در این طرح هستند که در این مدتبه طور ویژه برای خدمت رسانی به امداد خواهان بسیج شده و به صورت آماده باش درآمده‌اند.
غفور راستین ادامه داد: برای اجرای مطلوب این طرح تمامی ناوگان اورژانس بیمارستانی ۱۱۵ و پیش بیمارستانی استان، به خصوص در جاده‌ها در آمادگی کامل به سر می‌برند.
راستین تأکید کرد: مرکز فوریت‌های پزشکی استان اصفهان امسال با تعداد ۱۰۸ پایگاه اورژانس شامل ۵۳ پایگاه شهری، ۵۶ پایگاه جاده‌ای و بیش از ۷۵۰ نیروی تکنسین فوریت‌های پزشکی به امداد خواهان، خدمت رسانی خواهد کرد.

آتش نشانی آماده باش استان اصفهان اصفهان امداد و نجات بسیج خدمت رسانی فوریت های پزشکی استان مرکز فوریت های پزشکی هلال احمر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر