کد خبر: 128556 A

رئیس اتاق بازرگانی شهرکرد:

در فصل بهار و تابستان بخشی از مردم خوزستان برای فرار از گرما به استان چهار محال و بختیاری سفر می کنند اما متاسفانه با ورود مسافران به این استان امکانات گردشگری برای انان به اندازه کافی وجود ندارد.

ایلنا: رئیس اتاق بازرگانی شهرکرد، در دومین نشست مشترک روسای اتاق‌های بازرگانی منطقه چهار کشور در اصفهان، با توضیح در رابطه با مشکلات آب زاینده رود گفت: مشکلات آبی بین استان‌های چهار محال بختیاری، اصفهان و خوزستان با تعامل و درایت قابل حل است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اصفهان سیدمحمدرضا سیدنبوی، از نبود زیرساخت‌های گردشگری در استان چهار محال و بختیاری خبر داد و گفت: در فصل بهار و تابستان بخشی از مردم خوزستان برای فرار از گرما به این استان سفر می‌کنند ولی امکانات گردشگری برای انان به اندازه وجود ندارد.

وی تنگ نظری مسوولین را یکی از مشکلات بخش گردشگری عنوان کرد و گفت: با وجودی که سرمایه گذاران خواستار فعالیت در بخش گردشگری می‌باشند ولی متاسفانه مجوز‌ها به سختی صادر می‌شود.

رییس اتاق بازرگانی یزد نیزدر این نشست خواستار تعامل اتاق‌های بازرگانی با سازمان میراثفرهنگی، معاونت برنامه ریزی استانداری و سازمان‌های مسوول شد و گفت: جمع بندی جلسات در دبیرخانه منطقه جمع آوری و راهکارهای اجرایی ارایه شود.

محمدرضا قمی، از برگزاری همایش ملی رشد اقتصادی و نقش بخش خصوصی در بهره وری در بهمن ماه آینده خبر داد و گفت: بخش گردشگری نیز می‌تواند یکی از موضوعات این دو همایش باشد تا با بررسی فرصت‌ها و تهدید‌ها این بخش راهکارهای اجرایی و عملیاتی مشخص شود.

اصفهان بخش خصوصی بهره وری چهار محال و بختیاری رشد اقتصادی سرمایه گذاران گردشگری مسافران مشکلات شهرکرد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر