کد خبر: 128910 A

مدیر کل حمل و نقل و پایانه‌های استان اصفهان خبر داد:

در هفت ماهه گذشته تلفات جاده ای استان اصفهان در تصادفات برون شهری هفت درصد و در در حوزه های درون شهری ۷/۱۴ درصد کاهش یافته است.

ایلنا: در هفت ماهه گذشته تلفات جاده‌ای استان اصفهان در تصادفات برون شهری هفت درصد و در در حوزه‌های درون شهری ۷/۱۴ درصد کاهش یافته است.
به گزارش خبرگزاری ایلنا از اصفهان؛ شمعانیان مدیر کل حمل و نقل و پایانه‌های استان اصفهان در پنجمین جلسه کمیته ایمنی استان با اعلام این خبر افزود: امیدواریم در آینده شاهد کاهش بیشتر تصادفات جاده‌ای در استان باشیم.
با توجه به ارائه گزارش تصادفات هفت ماهه سال ۱۳۹۲ که نشان دهنده کاهش تلفات در تصادفات استان است مقرر شد که در مکانهای مورد نظر ایستگاه‌های سلامت با همکاری پلیس راه و توسط سازمان‌های مربوطه احداثشود.
در این جلسه مقرر شد عملکردی از کارگروه بازدید ایمنی راه‌ها و ارائه نقاط حادثه خیز توسط اداره کل راه و شهرسازی و معاونت حمل و نقل ترافیک شهرداری و همچنین سازمان صدا و سیما گزارشی از اقدامات انجام شده در خصوص کمیته فرهنگ سازی به جلسه کمیته ایمنی در جلسه بعد ارائه کند.
در پایان معاون عمرانی استانداری به فعال‌تر شدن کارگروه کمیته فرهنگ سازی و پیگیری اعتبارات استانی تاکید کرد و اظهار امیدواری کرد با پیگیری و تلاش مضاعف دستگاه‌های مربوطه کمیته ایمنی استان اصفهان، شاهد کاهش تصادفات جاده‌ای در استان اصفهان باشیم.
گفتنی است: این جلسه به ریاست مهندس طرفه معاون امور عمرانی استانداری اصفهان و دبیری اداره کل حمل و نقل و پایانه‌های استان اصفهان و مدیریت بحران استان، اداره کل راه و شهرسازی و معاونت حمل و نقل و ترافیک شهرداری اصفهان برگزار شد.

اداره کل راه استان اصفهان پلیس راه ترافیک جاده حمل و نقل و پایانه های حمل و نقل و ترافیک شهرداری سازمان صدا و سیما شهرداری فرهنگ سازی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر