کد خبر: 129296 A

فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان خبر داد:

زن و مرد کلاهبردار که آپارتمانی را با جعل سند و مدارک به قیمت ۶۰ میلیارد ریال به فروش رسانده بودند توسط ماموران پلیس مرکز استان اصفهان شناسایی و دستگیر شدند.

زن و مرد کلاهبردار که آپارتمانی را با جعل سند و مدارک به قیمت ۶۰ میلیارد ریال به فروش رسانده بودند توسط ماموران پلیس مرکز استان اصفهان شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش ایلنا به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ «حسن یاردوستی» فرمانده انتظامی شهرستان اصفهان با بیان این مطلب گفت: در پی کسب خبری مبنی بر اینکه دو نفر مرد و زن با عناوین و مدارک جعلی اقدام به فروش یک باب ساختمان به دو متصدی مشاور املاک نموده و بابت آن چند فقره چک دریافت کرده‌اند، پیگیری و رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران کلانشهر اصفهان قرار گرفت.

رئیس پلیس مرکز استان اصفهان با بیان اینکه اقدامات در جهت شناسایی متهمان ادامه داشت و نهایتا هردو نفر شناسایی و دستگیر شدند، تصریح کرد: در ادامه مته‌مان تحت بازجویی پلیس قرار گرفتند و به بزه انتسابی اعتراف کردند.

«یاردوستی» در تشریح خبر گفت: طی تحقیقات پلیسی مشخص شد این دو نفر با مدارک هویتی و عناوین جعلی یک باب ساختمان ۶۰ میلیارد ریالی را با سند جعلی به فروش رساندند که با اطلاع به موقع شهروندان و اقدام به موقع پلیس از رسیدن به نقشه شوم خود بازماندند.

وی اذعان داشت: با توجه به دلایل و مدارک موجود و داشتن شاکی خصوصی مته‌مان صراحتا به بزه انتسابی اعتراف و پس از تشکیل پرونده به مقامات ذیصلاح معرفی شدند.

این مقام مسئول در ادامه به مردم توصیه کرد و گفت: اگر قصد انجام معامله و یا نقل و انتقالی ملک یا املاکی را دارید حتما از سازمان‌ها و ادرات مرتبط از قانونی و یا معتبر بودن مدارک و اسناد ان با خبر و سپس نسبت به خرید و فروش و نقل و انتقال آن اقدام نمایید.

استان اصفهان اصفهان چک خرید و فروش رئیس پلیس شناسایی و دستگیر فرمانده انتظامی شهرستان ماموران پلیس سند فروش
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر