کد خبر: 129299 A

عضو هیات نمایندگان اتاق بازرگانی اصفهان تاکید کرد:

واردات و صادرات به عنوان دو موولفه مهم تجارت خارجی است که بایدبه صورت کارشناسی و با اهداف درازمدت سیاست گذاری شود.

ایلنا: عضو هیات نمایندگان اتاق اصفهان گفت: سیاستگذاری بخش صادرات و واردات توسط دولت باید به دور از افراط و تفریط باشد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اصفهان، سیدرسول رنجبران، در سی و چهارمین جلسه هیات نمایندگان اتاق بازرگانی اصفهان؛ واردات کالاهای سرمایه‌ای و مواد اولیه را عامل مهم در صادرات کالا و خدمات با ارزش افزوده دانست و گفت: ایجاد محدودیت و یک سویه نگری به موضوع واردات باعثشده بخشی از کالاهای ایرانی نتواند با استفاده از تکنولوژی روز تولید و صادر شود.

رنجبران برنامه ریزی منجسم اتاق و کلیه تشکل‌ها اقتصادی برای ارایه پیشنهادات کاربردی برای حل مسایل بنگاههای اقتصادی شد.

«سید اسماعیل محمودی» دبیرکل اتاق اصفهان نیز در این جلسه نتیجه گزارش حسابرس در سال ۱۳۹۱ را مطلوب و در خصوص چگونگی درآمد‌ها و هزینه‌ها مطالبی را ارایه کرد.

وی افزود: مسایل و مشکلات اقتصادی پس از دریافت از فعالان بخش خصوصی و دستگاههای مرتبط دولتی در جلسات کار‌شناسی متعدد با حضور نمایندگان بخش دولتی و خصوصی جمع بندی و نتیجه به جلسه شورای گفت‌و‌گو جهت طرح ارایه می‌شود.

مصطفی حجه فروش» عضو هیات نمایندگان اتاق اصفهان نیز در این جلسه گفت: با وجودی که آب پشت سد‌های خوزستان در حال تبخیر شدن است موضوع کم آبی کارون به خطوط انتقال آب به زاینده رود نسبت داده می‌شود.

وی خواستار بازگشتن حقوق حق آبه داران استان اصفهان شد و گفت: در بحران آب همه بخش‌ها دولتی، خصوصی و مردم باید کمک کنند تا چرخه کشاورزی بچرخد.

اصفهان بخش خصوصی تجارت حقوق دولت دولتی و خصوصی کارشناسی کشاورزی واردات سیاست
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر