کد خبر: 130308 A

رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان اصفهان خبر داد:

یک دستگاه کامیون که در جاده اصفهان _ کاشان در حال حرکت بود به دلیل دارا بودن خلافی ۳۴ میلیونی توسط گشت ویژه پلیس راه توقیف و روانه پارکینگ شد.

ایلنا: رئیس پلیس راه فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت: ماموران گشت ویژه این پلیس حین کنترل خودروهای عبوری به یک دستگاه خودروی کامیون که در جاده اصفهان _ کاشان در حرکت بود به دلیل انجام رفتار مخاطره آمیز مشکوک و آن را متوقف کردند

به گزارش خبرگزاری ایلنا از اصفهان؛ سرهنگ " رضا رضایی " افزود: در بررسی مدارک و سوابق تخلفات خودرو مشخص شد که این خودرو دارای ۳۴ میلیون ریال خلافی بوده و تا کنون اقدام به پرداخت خلافی های خود نکرده است.

رئیس پلیس راه انتظامی استان تصریح کرد: براساس قانون که به پلیس اجازه می دهد تا خودروهای بالای یک میلیون خلافی را توقیف کند، ماموران این خودرو را توقیف و به پارکینگ منتقل کردند.

این مقام انتظامی عنوان داشت: براساس قانون جدید راهنمایی و رانندگی پلیس از ادامه رانندگی افرادی که مرتب مرتکب تخلف شده و از انجام تخلفات خود ابایی ندارند جلوگیری می کند و اجازه نخواهد داد تا عده ای اندک از رانندگان متخلف امنیت جاده ها و راه های شهری را به هم ریخته و موجب نارضایتی سایر مردم را فراهم کنند.

استان اصفهان اصفهان پلیس راه پلیس راه فرماندهی انتظامی جاده خودرو رئیس پلیس راه رضا رضایی قانون امنیت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر