کد خبر: 130354 A

‏مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان خبر داد:

از ابتدای فرودین تا پایان آبان ماه، استان اصفهان با انجام ۳ هزار و ۳۳ عملیات امدادی، پر حادثه ترین استان شناخته شده که از این تعداد ۲ هزار و ۲۶۱ مورد مربوط به عملیات های جاده ای بوده است.

ایلنا: مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان اظهار کرد: از ابتدای فرودین تا پایان آبان ماه، استان اصفهان با انجام ۳ هزار و ۳۳ عملیات امدادی، پر حادثه‌ترین استان شناخته شده که از این تعداد ۲ هزار و ۲۶۱ مورد مربوط به عملیات‌های جاده‌ای بوده است.

به گزارش خبرگزاری ایلنا از اصفهان؛ مومنی خاطر نشان کرد: شعبه شاهین شهر این استان نیز با پوشش ۴۴۲ عملیات فعال‌ترین شعبه امدادی، پایگاه مسجد حضرت ابوالفضل در محور نجف آباد، فعال‌ترین پایگاه امدادی و محور نجف آباد به اصفهان نیز‏ پر حادثه‌ترین محور کشور در این مدت بوده است.
مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان افزود: با آغاز طرح امدادونجات زمستانه نیز از ۲۰ آذر ماه پایگاههای امدادونجات هوایی، جاده‌ای، کوهستان و ساحلی و کلیه نیروهای امدادی استان آمادگی کامل جهت خدمت رسانی به هموطنان عزیز را دارند.
وی اضافه کرد: در چند روز گذشته نیز با توجه بارش شدید برف و کولاک شدید در منطقه غرب استان نیروهای امدادی به صورت شبانه روزی کار امدادونجات و رهاسازی خودروهای گرفتار در برف را انجام می‌دهند.

استان اصفهان اصفهان پوشش جاده جمعیت هلال احمر استان خدمت رسانی شبانه روزی کوهستان مسجد نجف
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر