کد خبر: 130356 A

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان فریدونشهر خبر داد:

در پی بارش برف و کولاک شدید و قطع ارتباط با برخی از روستاهای فریدونشهر امدادرسانی هوایی به روستاهای محاصره در برف انجام شد.

ایلنا: رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان فریدونشهر گفت: در پی بارش برف و کولاک شدید و قطع ارتباط با برخی از روستاهای فریدونشهر امدادرسانی هوایی به روستاهای محاصره در برف فریدونشهر انجام شد.
به گزارش خبرگزاری ایلنا از اصفهان؛ سید حمیدرضا موسوی گفت: در پی بارش برف سنگین و کولاک شدید که منجر به مسدود شدن راه‌های ارتباطی و قطع ارتباط مخابراتی و عدم اطلاع از ساکنین روستا‌های منطقه پشتکوه دوم شد تیم امداد و نجات هوایی جمعیت هلال احمر توسط یک دستگاه بالگرد، به همراه اکیپ پزشکی، اقلام امدادی، تجهیزات و داروی مورد نیاز به روستای هیران اعزام شد.
وی افزود: همزمان با اعزام تیم امداد هوایی و با بازگشایی مسیر روستای کلوسه تیم درمان اضطراری هلال احمر نیز به همراه دارو وتجهیزات مورد نیاز با همکاری شبکه بهداشت ودرمان شهرستان از طریق مسیر زمینی به روستا‌های کلوسه و دورک اعزام شد.
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان فریدونشهر خاطر نشان کرد: روند امداد رسانی به روستا‌های محاصره در برف در روز‌های آتی نیز ادامه خواهد یافت و تا برآورده شدن نیازهای اولیه و ضروری این روستا‌ها امداد رسانی ادامه پیدا می‌کند.

اصفهان امداد و نجات بارش برف جمعیت هلال احمر دارو درمان رئیس جمعیت هلال احمر هلال احمر روستا فریدونشهر
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر