کد خبر: 130357 A

مدیر کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان اصفهان:

برپایی نماز جماعت در ادارت و سازمان ها منجر به تقویت انگیزه های سازمانی، تحکیم شاخص های درونی انسان و برکت و معنویت در فضای کار می شود.

ایلنا: مدیر کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان اصفهان درگردهمایی نظارت وارزیابی عملکرد برنامه‌های اقامه نماز اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان گفت: برپایی نماز جماعت در ادارت و سازمان‌ها منجر به تقویت انگیزه‌های سازمانی، تحکیم شاخص‌های درونی انسان و برکت و معنویت در فضای کار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری ایلنا از اصفهان؛ حجه الاسلام محمد قطبی افزود: به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی و خون پاک شهیدان نماز رونق خوبی در ادارات دارد ولی باید تلاش کنیم تا این جایگاه رشد و تعالی بیشتری یابد.

مدیر کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان اصفهان خاطر نشان کرد: براساس مستندات دینی هرکاری برای تقویت توسعه و ترویج نماز درادارات و سازمان‌ها انجام شود ثواب جهاد فی سبیل الله راداراست و آن چیزی که ماندگار و ارزشمند است پاداش اخروی است که به هرکس به قدر اخلاص و همت وی پاداش داده می‌شود.

وی اظهارداشت: کانون‌های فرهنگی هنری مساجد استان اصفهان ظرفیت خوبی برای رونق بخشی و تقویت مساجد هستند و در حضور بهتر و بیشتر جوانان و نوجوانان می‌توانند نقش مهمی ایفا نمایند.

حجه الاسلام محمد قطبی افزود: با برقرای ارتباط و پیوند بین نماز وکتاب، تئا‌تر، تعزیه شعر، نگاره و نقاشی و هنرهای دیگرمی توان یک حرکت پرشتاب در توسعه و ترویج فرهنگ نماز در جامعه ایجاد نمود.

وی رسالت فرهنگ و ارشاد اسلامی در امر نماز را رسالتی سنگین دانست و افزود: اگر به نماز که در دین از آن به عنوان ستون یادکرده‌اند بی‌توجهی کنیم کارهای فرهنگی ارزش ذاتی و معنوی خود را از دست خواهند داد.

اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان ترویج فرهنگ جامعه جوانان و نوجوانان سرمایه شاخص شعر فرهنگی و اجتماعی نماز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر