کد خبر: 131465 A

مدیرکل تامین اجتماعی استان اصفهان در دیدار با فرماندارخور و بیابانک عنوان کرد:

گسترش چترحمایتی تامین اجتماعی و حمایت از نیروی کار و کارفرمایی را از مهمترین اهداف این سازمان برشمرد.

ایلنا: مدیرکل تامین اجتماعی استان اصفهان بااشاره به هدف تامین اجتماعی که ایجاد عدالت اجتماعی و پوشش حداکثری بیمه‌ای است گفت: هم اکنون دراستان اصفهان ۶۳ درصد مردم تحت پوشش حمایت‌های قانونی کوتاه مدت و بلند مدت سازمان تامین اجتماعی برخوردارند.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اصفهان، علی اصغردادخواه افزود: یکی ازمهم‌ترین دغدغه‌های این سازمان تحت پوشش قراردادن افرادی است که تحت حمایت هیچگونه بیمه‌ای نیستند که در این راستا سازمان تامین اجتماعی اقدام به پوشش بیمه‌ای در مشاغلی همچون کارگران ساختمانی، کشاورزان، قالی بافان، زنان خانه دار، بسیجیان و خادمین مساجد نموده است.

حسن فیروزی فرماندارخور و بیابانک نیز در این دیدار با اشاره به اهمیت و نقش تامین اجتماعی در گسترش عدالت اجتماعی و اقتصادی در سراسر کشور گفت: شهرستان خور و بیابانک در انتهایی‌ترین نقطه شرق استان اصفهان هم اکنون نیازمند احداثساختمان شعبه تامین اجتماعی باهدف تسهیل خدمات بیمه‌ای به بیمه شدگان و تکریم ارباب رجوع است.

وی با اشاره به وجود ۴۱۷۶ نفر بیمه شده اصلی و با احتساب خانواده‌های آنان ۱۱۷۰۳ نفر تحت پوشش این بیمه می‌طلبد این سازمان نسبت به تخصیص نیروی انسانی کافی جهت پاسخ گویی هرچه بیشتربه بیمه شدگان این شهرستان مساعدت نماید.

فرماندار شهرستان خور و بیابانک در ادامه خواستار افزایش سهمیه بیمه شدگان کارگران ساختمانی در این شهرستان شد.

اجتماعی و اقتصادی استان اصفهان اصفهان پوشش تامین اجتماعی خانواده سازمان تامین اجتماعی فرماندار شهرستان نیروی انسانی نیروی کار
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر