کد خبر: 133475 A

نایب رئیس مجمع خیران ورزش یار استان اصفهان تاکید کرد:

نایب رئیس مجمع خیران ورزش یار استان اصفهان گفت: اولویت مجمع خیران ورزش یار استان اصفهان در حال حاضر ایجاد بسترهای قانونی و حقوقی برای مشارکت بهتر بخش خصوصی است.

ایلنا: نایب رئیس مجمع خیران ورزش یار استان اصفهان گفت: اولویت مجمع خیران ورزش یار استان اصفهان در حال حاضر ایجاد بسترهای قانونی و حقوقی برای مشارکت بهتر بخش خصوصی است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اصفهان، محمدرضا ساکت اظهار داشت: در استان اصفهان نزدیک به ۳۰۰ پروژه ورزشی نیمه تمام وجود دارد که بدون مشارکت، همیاری و کمک مردم و خیران و با توجه به شرایط اقتصادی که بر کشور حاکم است اتمام آن‌ها به زودی قابل تصور نیست.

وی افزود: در این راستا و با توجه به سرانه فقیر و ضعیف ورزشی استان اصفهان بحثجدی مشارکت‌های مردمی و تسهیل روند فعالیت‌های مجمع خیران ورزش یار می‌تواند کمک اساسی باشد.

نایب رئیس مجمع خیران ورزش یار استان اصفهان با بیان اینکه در احداثپروژه‌های ورزشی در سطح استان باید عدالت منطقه‌ای رعایت شود گفت: تاکنون پراکندگی پروژه‌های استان از یک برنامه سازمان یافته مناسب و منطبق بر نیاز و جمعیت برخوردار نبوده و برخی چانه زنی‌ها پروژه‌ها را در بعضی مناطق ایجاد کرده که باید با طرح آمایش سرزمینی عدالت منطقه‌ای در احداثفضاهای ورزشی مورد تأکید قرار گیرد.

ساکت تصریح کرد: در بحثمدرسه سازی قوانین خوبی تصویب شده است اما در احداثفضاهای ورزشی توسط خیران ورزش یار با توجه به نوپا بودن این مجمع باید ابتدا ریل گذاری‌های قانونی صورت گیرد.

وی خاطرنشان کرد: اولویت مجمع در حال حاضر ایجاد بسترهای قانونی و حقوقی برای مشارکت بهتر بخش خصوصی است.

نایب رئیس مجمع خیران ورزش یار استان اصفهان با بیان اینکه دومین اولویت مجمع فرهنگ سازی در میان مردم و خیرانی است که دارای تمکن مالی هستند تصریح کرد: نیاز جامعه ما به فضاهای ورزشی و فضایی که محل پرورش جسم و روح جوانان باشد انکار ناپذیر است، به همین حهت این نیاز باید به گوش همه کسانی که در کار خیر دستی دارند برسد و همه خیران این باور را پیدا کنند که امروز اولویت ما پرورش انسان‌هایی است که سالم هستند و جسم، روح و اوقات فراغت سالم دارند و این محقق نمی‌شود مگر اینکه پروژه‌های ورزشی بیشتری به نتیجه برسند.

ساکت گفت: افتتاحیه تعدادی از پروژه‌های ورزشی شهر اصفهان و شهرستان آران و بیدگل که در ابتدای امر قرارداد آن‌ها با خیران برای تکمیل امضا شد آماده بهره برداری هستند که به زودی طی افتتاحیه‌ای رسمی در اختیار استفاده کنندگان قرار خواهند گرفت.

استان اصفهان اصفهان اوقات فراغت بخش خصوصی جامعه شرایط اقتصادی فرهنگ سازی فقیر مجمع خیران
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر