کد خبر: 133686 A

با حضور مدیر کل اراده فرهنگ و ارشاد اسلامی اصفهان انجام شد:

مجمع موسسات قرآنی با حضور مدیر کل فرهنگ وارشاد اسلامی استان اصفهان و معاون قرآن و عترت این اداره کل تشکیل شد.

ایلنا: مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با تاکید برضرورت تشکیل این مجمع جهت بررسی مسایل قرآنی در استان گفت: فعالیت‌های موسسات قرآنی از مصادیق فعالیت‌های فرهنگی است که لازم است این گونه فعالیت‌های فرهنگی در استان اصفهان گسترش یابد.

به گزارش خبرگزاری ایلنا از اصفهان معاون قرآن و عترت اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان ضمن ارایه گزارشی از روند صدور مجوز‌ها در سال ۱۳۹۲ برتجدید نظر محتوای آموزشی مراکز پیش دبستانی مهد قرآن در سطح استان تاکید کرد.

حجه الاسلام ابوالفضل یعقوبی افزود: پیشنهاد می‌شود کمیته محتوا‌های آموزشی در مهد‌های قرآن و موسسات قرآنی استان تشکیل شود که این کار موجب پرهیز از موازی کاری و اتخاذ یک رویه یکسان و هماهنگ در آموزش قرآن در سطح استان خواهد شد.

گفتنی است مجمع موسسات قرآنی استان اصفهان شامل ۱۵ عضو است که اعضای آن مدیران موسسات قرآنی بر‌تر استان هستند و جلسات این مجمع هرماه یک بار برگزار می‌شود که در آن طرح‌ها و مسایل قرآنی بررسی خواهد شد.

اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان اصفهان فرهنگ و ارشاد اسلامی فعالیت های فرهنگی قرآن مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی معاون موسسات قرآنی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر