کد خبر: 133706 A

معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اصفهان خبر داد:

نیروهای امدادی هلال احمر استان اصفهان ۱۶۰ مسافر در راه مانده را اسکان و ۴ کوهنورد مفقود شده را نیز نجات دادند.

نیروهای امدادی هلال احمر استان اصفهان ۱۶۰ مسافر در راه مانده را اسکان و ۴ کوهنورد مفقود شده را نیز نجات دادند.
به گزارش ایلنا، معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اصفهان گفت: بنابر اعلام مرکز EOC(کنترل وهماهنگی عملیات اضطراری) هلال احمر استان اصفهان، با توجه به بارش برف و باران در مناطق غرب و جنوب استان ۱۶۰ مسافر در راه مانده در پایگاههای امدادونجات بین شهری جمعیت هلال احمر استان اصفهان اسکان یافتند.
حیدرعلی خانبازی افزود: همچنین با اعلام مفقودی ۲ نفر کوهنورد در کوه کرکس شهرستان نطنز و ۲ نفر دیگر در کوههای دنا در منطقه پادنای سمیرم ۶ تیم امداد ونجات کوهستان جهت جستجو ونجات ۴ کوهنورد به مناطق گزارش شده اعزام شدند.
خانبازی خاطر نشان کرد: این ۶ تیم امداد ونجات کوهستان با بکارگیری ۲ دستگاه آمبولانس و ۳ خودروی کمک دار دو کوهنورد را در کوه دنا را پیدا کرده و پس از آن یکی از کوهنوردان مفقودشده در کرکس را نجات دادند.
معاون امداد ونجات جمعیت هلال احمر استان اضافه کرد: پس از تلاش بی‌وقفه نیروهای امدادی هلال احمر شهرستان نطنز و با همکاری هیئت کوهنوردی کاشان بالاخره کوهنورد دوم نیز به سلامت نجات یافت و عملیات پایان یافت.

استان اصفهان اصفهان امداد و نجات جمعیت هلال احمر بارش برف و باران جمعیت هلال احمر استان سلامت کوهستان معاون هلال احمر هلال احمر استان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر