کد خبر: 133842 A

همزمان با برگزاری جشنواره حسنات در اصفهان:

بنا بر اعلام دبیرخانه چهارمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان تاکنون ۱۴ شهر کشور آمادگی خود را برای برگزاری همزمان این جشنواره اعلام کرده‌اند.

بنا بر اعلام دبیرخانه چهارمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان تاکنون ۱۴ شهر کشور آمادگی خود را برای برگزاری همزمان این جشنواره اعلام کرده‌اند.
به گزارش خبرنگار ایلنا از اصفهان، جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان به دلیل موضوعی بودن دارای ویژگی‌های بین‌المللی است و در این راستا مسئولان برگزاری این جشنواره قصد دارند این جشنواره را همزمان با اصفهان در دیگر شهرهای کشور نیز برگزار کنند.
اعلام فراخوان عمومی این جشنواره در استان‌های مختلف کشور مسئولان فرهنگی برخی از این استان‌ها را بر آن داشت تا آمادگی خود را نسبت به برگزاری همزمان این جشنواره اعلام کنند.
گفتنی است که سومین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان نیز به صورت همزمان در شش استان آذربایجان غربی، اردبیل، البرز، تهران و گیلان برگزار شده است و تاکنون ۱۴ شهر کشور نیز اعلام آمادگی خود را برای اکران همزمان چهارمین دور از این جشنواره اعلام کرده‌اند.
لازم به ذکر است که تاکنون مراکز فرهنگی از جمله حوزه‌های هنری، انجمن‌های سینمای جوان، مراکز صدا و سیما و ادارات فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرهای سنندج، تهران، خمینی شهر، کرمان، لاهیجان، سمنان، شاهرود، کرج، آباده، بیرجند، ملایر، رودبار، خراسان جنوبی و نیشابور آمادگی خود را برای برگزاری همزمان چهارمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان اعلام کرده‌اند.
چهارمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان از ۱۱ تا ۱۴ اسفند ماه سال جاری با موضوع احسان و نیکوکاری و در قالب فیلم‌های کوتاه داستانی، مستند و فیلم ‌نامه کار خود را آغاز خواهد کرد.

احسان و نیکوکاری استان اردبیل استان های مختلف کشور اصفهان خراسان جنوبی صدا و سیما فرهنگ و ارشاد اسلامی سنندج جوان فراخوان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر