کد خبر: 136431 A

مراسم تودیع و معارفه امام جمعه بخش میمه با حضورمسئول گزینش شورای سیاستگزاری ائمهٔ جمعهٔ سراسر کشور و مسئولان شهرستان میمه برگزار شد و حجت الاسلام و المسلمین زمانی به‌عنوان امام جمعهٔ جدید بخش میمه انتخاب شد.

ایلنا: مراسم تودیع و معارفه امام جمعه بخش میمه با حضورمسئول گزینش شورای سیاستگزاری ائمهٔ جمعهٔ سراسر کشور و مسئولان شهرستان میمه برگزار شد و حجت الاسلام و المسلمین زمانی به‌عنوان امام جمعهٔ جدید بخش میمه انتخاب شد.
به گزارش خبرنگار ایلنا از اصفهان، در مراسم تودیع و معارفه امام جمعه بخش میمه، فرماندار شهرستان میمه با اشاره به ظرفیت‌های بالای فرهنگی بخش میمه گفت: امیدواریم با حضور امام جمعهٔ جدید شرایط برای به فعلیت رساندن این ظرفیت‌ها آماده‌تر شود.
وی اضافه کرد: اگر امام جمعه عالمانه و محققانه حرف زد و با اخلاص عمل کرد آنگاه است که اثر می‌گذارد. حرف طیب دل‌ها را طیب و طاهر می‌کند. من در این جهت هم از مردم و هم از قرآن و عترت عذر خواهی می‌کنم.
مسئول گزینش ائمهٔ جمعهٔ دفتر شورای سیاستگزاری اظهار داشت: برپایی هرچه با شکوه‌تر نماز جمعه مورد تاکید است و باید به این اصل به درستی پرداخته شود.
حجت الاسلام والمسلمین تقوی ادامه داد: ائمهٔ جمعه درهر بخش و شهر و منطقه‌ای بخشی از وظایف مقام معظم رهبری را برعهده دارند.
تقوی؛ در خاتمه متن حکم انتصاب حجت الاسلام والمسلمین زمانی را قرائت و برای ایشان آرزوی موفقیت کرد. مسئول گزینش ائمهٔ جمعهٔ سراسر کشور همچنین از تلاشهای جناب آقای دکتر خلیلی در ایام تصدی امامت جمعه بخش می‌مه تقدیر و سپاسگزاری کرد.

اصفهان امام جمعه تودیع و معارفه فرماندار شهرستان قرآن مراسم تودیع و معارفه مقام معظم رهبری نماز جمعه الاسلام میمه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر