کد خبر: 136447 A

توسط امدادگران جمعیت هلال احمر استان اصفهان انجام شد:

در پی بارش برف و باران ۳۶۷ نفر از هموطنان توسط امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر استان اصفهان امدادرسانی و اسکان یافتند.

ایلنا: معاون امدادونجات جمعیت هلال احمر استان اصفهان گفت: در پی بارش برف در سراسراستان پایگاههای امدادونجات بین شهری اقدام به امدادرسانی و نجات مسافران در راه مانده و تصادفات جاده‌ای کردند.
به گزارش خبرگزاری ایلنا از اصفهان؛ حیدر علی خانبازی گفت: در مجموع عملیات‌های انجام شده ۳۶۷ نفر اسکان اضطراری یافتند و از ۲۱ مصدوم ۱۵ نفر درمان سرپایی و ۶ نفر نیز توسط آمبولانس‌های جمعیت به مراکز درمانی منتقل شدند.
خانبازی ضمن اعلام این خبر تشریح کرد: در بین افراد اعزامی به مراکز در مانی نیز یک خانم باردار در روستای هونجان شهرضا با اعزام سریع آمبولانس به بیمارستان منتقل شد که حال عمومی ایشان و نوزاد خوب گزارش شده است.
معاون امداد و نجات جمعیت هلال احمر استان اصفهان در ادامه به جزئیات امدادرسانی روز گذشته اشاره کرد و گفت: در عملیات‌های انجام شده روز گذشته ۱۲ مورد تصادف جاده‌ای، ۳ مورد حادثه شهری، ۳ مورد مراجعه حضوری، ۶۹ مورد نجات در برف و کولاک و ۱ مورد نیز حادثه صنعتی توسط عوامل امدادی هلال احمر استان امدادرسانی شده است.
وی در پایان به رانندگان توصیه کرد: جهت سیستم گرمایش خودرو از وسایل گازسوز(نظیر گاز پیک نیکی) به علت ایجاد گاز منواکسید و مسمومیت با گاز استفاده ننمایند همچنین وی به یک مورد مسمومیت خاموش راننده به دلیل استفاده از گاز پیک نیک اشاره نمود که با امدادرسانی به موقع نجاتگران جمعیت هلال احمر نجات یافت.

اصفهان امداد و نجات جمعیت هلال احمر بارش برف و باران تصادف تصادفات جاده ای جمعیت هلال احمر استان خودرو گاز معاون هلال احمر استان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر