کد خبر: 136607 A

مدیر روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان در دهمین کنفرانس بین‌المللی روابط عمومی ایران رتبه نخست بخش تبلیغات را از آن خود کرد.

ایلنا: حامد جعفرزاده، مدیر روابط عمومی اداره اوقاف استان اصفهان، در دهمین کنفرانس بین‌المللی روابط عمومی ایران موفق به کسب رتبه نخست این کنفرانس در بخش «تبلیغات و اطلاع‌رسانی در حوزه دیجیتال» شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اصفهان، در این مراسم که ۲۳ دی ماه با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در سالن مجامع بین‌المللی وزارت امور خارجه برگزار شد، جعفرزاده لوح سپاس و تندیس کنفرانس را از علی جنتی دریافت کرد.

گفتنی است این کنفرانس توسط موسسه کارگزار روابط عمومی به منظور برقراری ارتباط بین سیاستگذاران، مدیران اجرایی، بهره برداران، محققان، مدیران و کارگزاران روابط عمومی و علاقمندان این حوزه و نیز تبیین اهمیت «روابط عمومی یکپارچه» در تعالی روابط عمومی کشور برگزار شد.

دهمین کنفرانس بین‌المللی روابط عمومی ایران با همکاری دستگاه‌های دولتی، سازمان‌های صنفی، دانشگاه‌ها، سازمان‌های بین‌المللی و نهادهای ذیربط تا فردا ۲۴ دی‌ماه ادامه خواهد داشت.

اداره کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان اصفهان ایران تبلیغات دی ماه روابط عمومی سازمان های بین المللی مدیر روابط عمومی وزارت امور خارجه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر