کد خبر: 136779 A

جانشین فرماندهی سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان:

در بحثجنگ نرم شاید جنگ روانی، عوامل داخلی، جمعیت پشتیبان و کشور حامی از عوامل مؤثر باشند ولی مهم ترین ابزار مورد استفاده دشمن، رسانه‌ها هستند.

ایلنا: جانشین فرماندهی سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان در اولین یادواره شهدای رسانه و تبلیغات استان در تالار هنر، گفت: علت تشکیل بسیج رسانه هم افزایی، همپوشانی و هماهنگی اقدامات رسانه‌ای و همچنین گردهمایی کسانی است که دغدغه دین، انقلاب و نظام جمهوری اسلامی را دارند و در صحنه دفاع از انقلاب اسلامی و مقابله با هجمه رسانه‌ای دشمن، آماده هرگونه فداکاری هستند.

به گزارش خبر نگار ایلنا از اصفهان؛ سردار مجتبی فداء در ادامه افزود: از مأموریت‌های عمده سازمان بسیج علاوه بر مقابله با جنگ نرم و تهدیدات دشمن، بحثاشراف اطلاعاتی، بحثپیش بینی، پیشگیری، آموزش و سازماندهی مردم و بحثعمق بخشی داخلی با برگزاری کلاس‌های بصیرت وآگاهی بخشی است.

جانشین فرماندهی سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری، خاطرنشان کرد: سه وظیفه عمده رسانه‌ها نقد و نظارت، اطلاع رسانی صادقانه و شفاف و طرح تبادل آراء و افکار در جامعه است با محاسن، معایب و چارچوب مختص خود که باید این وظایف و ضوابط در راستای منشور و اخلاق رسانه‌ای رعایت شود.

سردار فداء با بیان اینکه پیام رسانه‌ها باید درست، منطقی و مبتنی بر آرمان‌ها باشد، ادامه داد: جهت دهی رسانه‌ها نیز بایستی مقابله با حرکات و سیاست‌های دشمن و ارائه مطالبی باشد که بتواند با توطئه‌های دشمن مقابله کند.

وی با اشاره به اینکه اطلاع رسانی و آگاه سازی مردم برای حضور در صحنه و پشتیبانی نظام بر عهده رسانه هاست، عنوان کرد: وظیفه رسانه‌ها اطلاع رسانی به زبانی ساده و روشن به مردم است تا بر حسب نیاز و ضرورت، مردم در توافقات پشت دولت بایستند و در کنار ایستادگی، خواسته‌های خود را نیز از دولت بخواهند.

جانشین فرماندهی سپاه صاحب الزمان(عج) استان اصفهان با بیان اینکه تیم مذاکره کننده در توافقات ژنو با پشتیبانی و مطالبه‌گری ما باید به نتیجه‌ای برسند که اصول، استقلال، عزت و آزادگی ملت ما را بیمه کنند، مواردی از جمله تعطیل نشدن مراکز صنعتی، خارج نشدن اورانیوم ۲۰ درصد، کاهش نیافتن سانتریفیوژ‌ها و رفع همه تحریم‌ها چه هسته‌ای و چه غیرهسته‌ای را از تیم مذاکره کننده خواستار شد.

گفتنی است در پایان از خانواده‌های ۱۹ شهید رسانه و تبلیغات استان اصفهان تجلیل و تقدیر شد.

استان اصفهان بسیج جامعه جنگ دولت رسانه مقام معظم رهبری نظام جمهوری اسلامی ملت ژنو
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر