کد خبر: 136820 A

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان:

سرمایه گذاری در بخش آموزش و آگاهی دادن مردم در خصوص ترافیک در ارتقاء انضباط ترافیک و کاهش ناهنجاری‌های ترافیکی، حوادثو سوانح رانندگی تاثیر به سزایی دارد.

ایلنا: رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان در خصوص نقش آموزش بر فرهنگ ترافیک گفت: فرهنگ سازی و نهادینه کردن قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی در بین کاربران ترافیک و آموزش، موجب افزایش دانش و به سبب آن موجب تغییر در نگرش و منجر به تغییر در رفتار در بین کاربران می‌شود.

به گزارش خبرگزاری ایلنا از اصفهان؛ سرهنگ «حسین غلامی» اظهار داشت: سرمایه گذاری در بخش آموزش و آگاهی دادن مردم در خصوص ترافیک و تبدیل آموزش بالقوه و بالفعل همه و همه می‌تواند مهم‌ترین تاثیر که چیزی جزء ارتقاء انضباط ترافیک و کاهش ناهنجاری‌های ترافیک و بالطبع کاهش حوادثو سوانح رانندگی نیست، باشد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان با تاکید بر نقش آموزش بر رشد فرهنگ سازی ترافیک بیان داشت: آموزش از پایه تاثیرگذاری بیشتری دارد و این آموزش از طریق همیاران پلیس به خانواده منتقل می‌شود که در نتیجه آن با ترویج فرهنگ ترافیک موجب کاهش معضلات و مشکلات ترافیکی خواهد شد.

سرهنگ «غلامی» با اشاره به نقش و جایگاه مهم همیاران پلیس در نهادینه کردن فرهنگ ترافیک ابراز خاطر نشان کرد: تک تک افراد در جامعه در ترافیک، روان سازی و عبور و مرور نقش دارند و امروز نیاز اساسی ما احترام به قوانین و مقررات که لازمه جامعه‌ای قانونمند است.

استان اصفهان پلیس راهنمایی و رانندگی ترافیک ترویج فرهنگ جامعه رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان رشد فرهنگ سازی مقررات راهنمایی و رانندگی ناهنجاری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر