کد خبر: 136870 A

۲۶ و۲۷ دی‌ماه در اصفهان برگزار می‌شود:

گروه هنری ناسوت روزهای پایانی دی ماه و به مناسبت میلاد رسول اکرم و امام جعفر صادق علیه السلام درتالارفرشچیان به اجرای برنامه می پردازد.

ایلنا: گروه هنری ناسوت روزهای پایانی دی ماه و به مناسبت میلاد رسول اکرم و امام جعفر صادق علیه السلام درتالارفرشچیان به اجرای برنامه می پردازد.
به گزارش خبرنگار ایلنا از اصفهان، خواننده این گروه، با اشاره به تغییر سلیقه موسیقایی مخاطبان در ایران و اصفهان بر اثر هجمه ابزارآلات نوین ارتباطی گفت: متاسفانه درحال حاضر انتظار روحانی و معنوی مردم از موسیقی فراموش شده و موسیقی با فاصله گرفتن از رسالت اصلی خود به خواست سلیقه مردم کمتر می‌تواند تاثیرگذار باشد.
کاویانی اظهار داشت: به دلیل فاصله گرفتن مردم و موسیقی از یکدیگرالبته منظورم موسیقی اصل و ریشه داراست، تصمیم گرفتیم آنچه را که به عنوان رسالت معنوی موسیقی به عنوان یک هنرناب می‌دانیم برای مخاطبان عرضه کنیم.
کاویانی با اشاره به گروه نوازنده دراین برنامه بیان داشت: به لحاظ تعداد و تعدد نویسنده گان کاراین کنسرت درنوع خود بی‌نظیراست وعلاوه براین اساس وبیس این کاردرنوازندگی با دف انجام می‌شود که تجربه‌ای نوین در اجرا هم برای گروه و هم برای مخاطب ایرانی است.
گفتنی است این برنامه که ۲۶ و ۲۷ دیماه راس ساعت ۲۰ برگزارخواهد شد و علاقمندان می‌توانند با مراجعه به تالار فرشچیان یا دیگر اماکن فروش بلیط نسبت به خرید آن اقدام کنند.

اصفهان ایران بلیط دی ماه موسیقی تالار هنری کنسرت فرشچیان ناسوت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر