کد خبر: 137799 A

نائب رییس شورای اسلامی شهر اصفهان خواستار شد:

اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان پس از یکماه نه سرپرست و نه مدیر دارد؛ لازم است در این زمینه استاندار اصفهان برای تعیین مدیر ورزش و جوانان تدیبر کند.

ایلنا: نائب رییس شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به اینکه اداره کل ورزش و امور جوانان استان اصفهان مدیرکل ندارد، گفت: ورزش اصفهان همچنان یتیم است.

وی گفت: استان اصفهان دارای دو تیم برجسته و مطرح در کشور می باشد ولی متاسفانه اداره کل ورزش و امور جوانان استان اصفهان حدود ۴ هفته است که فاقد مدیرکل و سرپرست می باشد.

به گزارش خبرنگار " ایلنا " از اصفهان، " احمد شریعتی " در جلسه علنی شورای اسلامی شهر اصفهان با اعلام این مطلب اظهار داشت: لازم است دولت، استاندار اصفهان و نمایندگان مجلس این مسئله را پیگیری نموده و فردی شایسته را برای این سمت در نظر بگیرند که لیاقت ورزش اصفهان را داشته باشد.

نائب رییس شورای اسلامی شهر اصفهان ضمن تبریک به روابط عمومی شهرداری اصفهان برای کسب رتبه برتر روابط عمومی های کشور تصریح کرد: امید است با شایسته سالاری مدیریتی شاهد افتخار آفرینی در تمام حوزه ها باشیم.

اداره کل ورزش استان اصفهان اصفهان جلسه علنی دولت روابط عمومی روابط عمومی شهرداری شورای اسلامی شهر نمایندگان مجلس ورزش و جوانان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر