کد خبر: 138836 A

مدیر کل فنی و حرفه‌ای استان اصفهان خبر داد:

از اول بهمن ماه سال جاری ثبت نام پانزدهمین دوره مسابقات ملی مهارت در اداره کل فنی و حرفه ای استان اصفهان استان اصفهان آغاز شد.

ایلنا: مدیر کل فنی و حرفه‌ای استان اصفهان اظهار داشت: برگزاری مسابقات ملی مهارت ایجاد بستر مناسب برای رقابت نظام‌مند بین دانشجویان و دانش آموختگان و مهارت آموختگان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور، صنعتگران، پیشه وران جوان، امکان ترازیابی و مقایسه با همدیگر و پیدایش شرایط بهبود و ارتقاء نظام‌های مذکور را فراهم می‌سازد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اصفهان؛ ابوطالب جلالی ضمن اعلام آغاز ثبت نام اولین مرحله شهرستانی پانزدهمین دوره مسابقات ملی مهارت گفت: در این دوره از مسابقات مرحله شهرستانی بصورت دو نوبتی به‌گونه‌ای است که ثبت نام نوبت اول از یکم الی دهم بهمن ماه سال جاری و آزمون این نوبت در بیست و پنجم بهمن ماه و ثبت نام نوبت دوم از ۲۶ بهمن ماه تا پانزدهم اسفندماه و آزمون این نوبت در ۲۳ اسفند ماه سال جاری اجرا خواهد شد.

وی اظهار داشت: آزمون مرحله استانی بصورت پروژه عملی در هفته دوم اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۳ نیز برگزار خواهد شد.

جلالی بیان داشت: این مرحله از مسابقات در ۳۰ رشته مهارتی از جمله جوشکاری، کاشیکاری، طراحی فضای سبز، کابینت ساز چوبی، صافکاری خودرو، جواهرسازی، تبرید و تهویه، فناوری طراحی گرافیک، کنترل صنعتی و… برگزار می‌گردد که دو رشته گل آرایی و مدیریت آب و فاضلاب نیز از رشته‌های جدیدی است که در این دوره افزوده شده است و در ادامه شرایط سنی متقاضیان را در رشته‌های مکاترونیک و ساخت و تولید تیمی جوانان زیر ۲۴ سال و در سایر رشته‌های فنی، خدماتی و هنری اعم از خیاطی، آجرچینی، برودتی، الکترونیک، منبت کاری، فناوری طراحی گرافیک و… را جوانان زیر ۲۱ سال اعلام داشت.

مدیر کل فنی و حرفه‌ای استان اصفهان گفت: ‌ متقاضیان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت اداره کل با عنوان www. etvto. ir و یا در شهرستان‌ها به مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای مراجعه نمایند.

آب و فاضلاب استان اصفهان اصفهان الکترونیک خودرو رقابت فضای سبز فناوری فنی و حرفه ای گرافیک
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر