کد خبر: 138982 A

درجلسه هم اندیشی مدیران ومسئولین HSE استان وذوب آهن اصفهان مطرح شد:

با توجه به مانیتورینگ هوا در ذوب آهن اصفهان ومبارکه طی دی ماه سالجاری وضعیت هوا در ذوب آهن بین صفر تا ۱۰۰ بوده است در حالیکه هوای اصفهان ومبارکه تا مرز ناسالم وخطرهم رسیده است.

ایلنا: همزمان با هفته هوای پاک جلسه هم اندیشی مدیران ومسئولین HSE استان اصفهان با حضور مسئولان سازمان صنعت، معدن وتجارت، سازمان حفاظت از محیط زیست و مدیر عامل وتعدادی از مسئولین ذوب آهن و مدیریت بحران استانداری اصفهان در ذوب آهن برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اصفهان، در این جلسه که ۶۰ نفر از مدیران ومسئولین HSE کارخانجات وصنایع وسازمان‌های استان حضور داشتند، مباحثواقدامات زیست محیطی در حوزه HSE از جمله؛ روشهای جلوگیری از آلایش هوا، بکارگیری تکنولوژی جدید واستفاده از تجربیات موفق خصوصا توانمندیهای ذوب آهن در زمینه HSE و مورد بحثوتبادل نظر قرار گرفت.

مسئولین حفاظت از محیط زیست استان ضمن ابراز خوشحالی از اقدامات گسترده وموفق ذوب آهن در خصوص مسائل زیست محیطی در کارخانه ومنطقه اظهار داشتند: با توجه به مانیتورینگ میزان آلایندگی در سطح استان خصوصا اتوبان اصفهان شهر کردتوسط سیستم‌های نصب شده و اندازه گیری میزان آلایندگی، ‌ وضعیت هوا در این منطقه وذوب آهن بسیار مناسب‌تر از شهر اصفهان ومبارکه است وبر اساس آمار واقعی منتشر شده در دی ماه، ذوب آهن در وضعیت هوای پاک ویا سالم قرار داشته است.

معاون سازمان حفاظت از محیط زیست استان نیز طی سخنانی ضمن قدردانی از اقدامات گسترده ذوب آهن در خصوص رفع آلایندگی‌های زیست محیطی تصریح کرد: این شرکت تا کنون اقدامات موثر ومناسبی در این راستا انجام داده است ودر حال حاضر حرکت‌های زیست محیطی آن سرعت گرفته است.

در پایان این جلسه شرکت کنندگان خواستار استفاده از تجربیات وتوانمندیهای ذوب آهن اصفهان در خصوص مسائل زیست محیطی شدند. در این جلسه از مدیران فعال در حوزه زیست محیطی ذوب آهن تجلییل شد.

استان اصفهان اصفهان حفاظت از محیط زیست دی ماه ذوب آهن زیست محیطی سازمان صنعت معدن مدیریت بحران معاون آهن
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر