کد خبر: 139677 A

با حکم وزیر ورزش و جوانان:

انتخاب سکان دار ورزش و جوانان استان اصفهان پس از یک ماه بلاتکلیفی؛ بالاخره به سرانجام رسید و حسینی مدیر کل ورزش و جوانان استان اصفهان شد.

ایلنا: محمد گودرزی وزیر ورزش وجوانان طی حکمی، محمد سلطان حسینی را به عنوان مدیر کل ورزش و جوانان استان اصفهان منصوب کرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اصفهان، در حکم محمود گودرزی به محمد سلطان حسینی آمده است:

نظر به تعهد و تخصص جنابعالی در امور اجرایی و ورزشی و بنا به پیشنهاد معاون محترم حقوقی، امور مجلس و هماهنگی امور استان‌ها، بدین وسیله به عنوان مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان منصوب می‌شوید.

امید است با اتکال به خداوند منان و بهره‌مندی از اخلاص، تلاش و همراهی سایر کارکنان، ورزشکاران و برنامه ریزان امور جوانان استان در انجام امور موفق و منصور بوده و با بسیج همه امکانات و ظرفیت‌های مادی و معنوی استفاده از توانمندی منابع انسانی متعهد و انقلابی و همچنین حسن ارتباط با قهرمانان و صاحب نظران عرصه جوانان و امور فرهنگی و ورزشی بستر مناسب برای خدمت رسانی صادقانه و متناسب با شأن والای مردم شریف استان فراهم شود.

گفتنی است، محمدرضا محمدجواهری مدیرکل سابق ورزش و جوانان استان اصفهان بود که در تاریخ چهارم دی ماه از سمت خود در این اداره کل کنار رفت و پس از حدود یک ماه بلاتکلیفی سرانجام با حکم محمود گودرزی، دکتر محمد سلطان حسینی سکان مدیریت ورزش و جوانان استان اصفهان را برعهده گرفت.

استان اصفهان اصفهان بسیج خدمت رسانی دی ماه مادی و معنوی مدیر کل ورزش و جوانان استان مدیرکل ورزش و جوانان ورزش و جوانان وزیر ورزش و جوانان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر