کد خبر: 139685 A

روابط عمومی اداره کل حمل و نقل و پایانه‌های استان اصفهان خبر داد:

دوره آموزشی آشنایی با عوامل بروز تصادفات جاده ای در بهمن ماه سال‌جاری در محل اداره کل حمل و نقل و پایانه‌های استان اصفهان برگزار شد.

ایلنا: دوره آموزشی آشنایی با عوامل بروز تصادفات جاده‌ای در بهمن ماه سالجاری در محل اداره کل حمل و نقل و پایانه‌های استان اصفهان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا؛ این دوره آموزشی با حضور ۴۷ نفر از مسئولان ادارات ایمنی و ترافیک، مسئولان حمل و نقل کالا و مسافر و کار‌شناسان مربوطه از استانهای خوزستان، کهگیلویه و بویر احمد، بوشهر، ایلام، فارس، اصفهان، چهار محال و بختیاری، مرکزی، قم، یزد و لرستان و به دبیری اداره کل حمل و نقل استان اصفهان برگزار شد.

در ابتدای این دوره آموزشی داریوش امانی مدیر کل حمل و نقل و پایانه‌های استان اصفهان با اشاره به اینکه حدود ۹۰ درصد حمل و نقل از طریق جاده‌ها صورت می‌گیرد این دوره‌های آموزشی را گامی در راستای نیل به اهداف سازمانی دانست و گفت: این دوره‌های آموزشی برای کار‌شناسان بسیار مطلوب و مفید است و می‌بایست علاوه بر دوره‌های کوتاه مدت، بصورت یک دوره کامل و بلندمدت نیز برگزار شود.

وی در پایان اظهار امیدواری کرد که این دوره‌ها، تاثیرگذار و راهگشا برای رفع ایرادهای احتمالی باشد و امکانی برای یادگیری بیشتر کار‌شناسان و مسئولان را فراهم سازد.

لازم بذکر است این دوره آموزشی ۱۶ ساعته با هدف آشنا شدن شرکت کنندگان با آموزه‌های جدید به صورت مجازی و حضوری صورت می‌گیرد و شرکت کنندگان در این دوره با علل و عوامل بروز تصادفات جاده‌ای به صورت عملی و تئوری و به کار بردن آن در محیط کار خود آشنا می‌شوند تا انشاء اله شاهد کاهش تصادفات جاده‌ای در کشور باشیم.

استان اصفهان اصفهان ترافیک تصادفات جاده ای جاده چهار محال و بختیاری حمل و نقل حمل و نقل و پایانه های قم یزد
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر