کد خبر: 139701 A

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان اصفهان خبر داد:

شورای پیشگیری از حوادثاجتماعی با حضور نمایندگان پلیس های تخصصی و دستگاه های دولتی مرتبط با حوزه امنیت اجتماعی در اصفهان تشکیل شد.

ایلنا: معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان اصفهان در حاشیه اولین جلسه شورای پیشگیری از حوادثاجتماعی که در سالن اجتماعات معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی استان اصفهان برگزار شد گفت: هدف از تشکیل این شورا رصد و پایش آسیب‌ها و حوادثاجتماعی و استفاده از ظرفیت و توان دستگاه‌های مرتبط با حوزه امنیت برای پیشگیری به موقع از آن‌ها است.

به گزارش خبرگزاری ایلنا از اصفهان؛ سرهنگ «جهانگیر کریمی» افزود: در اولین جلسه این شورا که با حضور نمایندگان پلیس‌های تخصصی و دستگاه‌های دولتی، صدا و سیما، سپاه پاسداران، نمسا، دانشگاه‌ها، اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی و… برگزار شد حوادثمبتلابه استان مطرح و در خصوص راهکارهای اساسی پیشگیری از آن‌ها با قابلیت اجرا در طرح‌ها و ماموریت‌های پلیس مورد بحثو تبادل نظر قرار گرفت.

این مقام مسئول عنوان داشت: همچنین در اولین جلسه این شورا تشکیل سه کارگروه مشارکت عمومی، رصد و پایش حوادثاجتماعی و کارگروه عملیات روانی و آموزش همگانی به تصویب رسید و اعضای هرکدام از آن‌ها نیز مخشص شدند.

وی در خصوص وظایف شورای پیشگیری از حوادثاجتماعی گفت: تبادل نظر، تصمیم سازی و تصمیم گیری و تعیین وظایف ادارات و سازمان‌های دولتی و اقدامات پلیس‌های تخصصی، تعیین وظایف و شیوه‌های همکاری سازمان‌های مرتبط برای پیشگیری حوادثاجتماعی از جمله وظایف این شوراست.

سرهنگ کریمی خاطر نشان کرد: دبیرخانه شورای مذکور نیز در معاونت اجتماعی پلیس استان بوده و این دبیرخانه گزارش مصوبات جلسات شورا را به استاندار و مسئولین سازمان‌های ذی ربط ارسال خواهد کرد.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان اصفهان با بیان اینکه امنیت محصول مشترک تمامی دستگاه‌ها و ارگانهای دولتی و غیر دولتی و تمامی آحاد مردم است بیان داشت: امیدواریم بتوانیم با ایجاد یک همدلی، همراهی و هماهنگی بین دستگاه‌ها و سازمان‌های همسو در سطح استان، امنیتی پایدار و مطلوب توام با آرامش و رفاه عمومی را برای مردم این استان فراهم کنیم.

استفاده از ظرفیت اصفهان دستگاه های دولتی رفاه اجتماعی سالن اجتماعات سپاه پاسداران صدا و سیما فرماندهی انتظامی استان معاون امنیت
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر