کد خبر: 139864 A

مشاور عالی شهردار اصفهان خبرداد:

شهرداری اصفهان در راستای توسعه گردشگری و معرفی ظرفیت ها و جاذبه های گردشگری اصفهان در شهر حیدرآباد هندوستان اولین گام های را برداشت.

ایلنا: مشاور عالی شهردار اصفهان گفت: هفتۀ معرفی ظرفیت‌ها و جاذبه‌های گردشگری اصفهان در شهر حیدرآباد هندوستان که به اصفهان نو شهرت دارد، همزمان با دهه مبارک فجر برگزار می‌شود.
به گزارش خبرگزاری ایلنا از اصفهان؛ مهدی جمالی‌نژاد بازاریابی و تبلیغات جهت جذب انبوه گردشگران مسلمان این منطقه را از اهداف این هفته فرهنگی برشمرد و افزود: معرفی هرچه بهتر اصفهان و شناساندن جاذبه‌های تاریخی، صنایع دستی، جاذبه‌های فرهنگی، طبیعی و مذهبی شهر اصفهان در این هفته، با شکوه هرچه تمام انجام خواهد گرفت.
معاون هماهنگی امور مناطق و سازمان‌های شهرداری اصفهان تصریح کرد: بهبود وضعیت ترغیبی و انگیزشی گردشگری و بهبود وضعیت تبلیغاتی توانمندی‌های این حوزه، بالا‌ترین سهم را در توسعۀ گردشگری شهر اصفهان خواهند داشت.
جمالی‌نژاد خاطرنشان کرد: سی و چهارمین نمایشگاه بین المللی گردشگری اسپانیا با هدف معرفی گوشه‌ای از ظرفیت‌های گردشگری و صنایع دستی کشور که در هفته اول بهمن ماه در مادرید برگزار شد.
وی حضور و بروز قوی شهرداری اصفهان در حوزه گردشگری را با توجه به اختیارات و آزادی عمل بیشتر بسیار پویا و با نشاط دانست و اظهار امیدواری کرد سازمان توسعه گردشگری شهرداری اصفهان ضمن تأمین ماموریت‌ها و اهداف برنامه ریزی، همکاری و هماهنگی در توسعه زیرساخت‌های مورد نیاز گردشگری، معرفی ارزش‌های اصیل فرهنگی، مذهبی و اقتصادی شهر و ارتقای فرهنگ میزبانی و میهمان پذیری را در دستور کار خود قرار دهد.

اسپانیا اصفهان تبلیغات جاذبه های گردشگری صنایع دستی گردشگری گردشگری و صنایع دستی مسلمان نمایشگاه بین المللی هندوستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر