کد خبر: 139909 A

اصفهان اولین پایگاه مپفا در کشور؛

در بخش پروژه های نفتی، معدنی و فولادی نیازمند تشکیل کنسرسیوم هایی هستیم که شرکت های کوچک و متوسط را سازمان دهی کند.

ایلنا: رییس کمیسیون صنعت و معدن اتاق بازرگانی اصفهان، در نشست مسوولین مپفا با اشاره به راه اندازی و فعالیت یک ساله مرکزمبادلات پیمانکاری فرعی اصفهان(مپفا) برای اولین باردرکشورکه توسط اتاق بازرگانی اصفهان راه اندازی شده است گفت: اولین گام برای راه اندازی مرکزمبادلات پیمانکاری به کار گیری نرم افزار match making است که توسط اتاق اصفهان خریداری شد که اطلاعات پیمانکاران و کارفرمایان درآن ثبت می شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اصفهان، مصطفی رناسی، با اشاره به اینکه تاکنون ۱۰۵ شرکت پیمانکاری و ۱۸ کارفرمای بزرگ استان در این نرم افزار ثبت نام کردند که منجر به تنظیم قراردادهای متعدد شده است ادامه داد: حضور کارشناسان یونیدو برای بررسی وضعیت مپفا و ارایه تجربیات در اصفهان گامی مهم بود که استفاده از تجربه spx سایر کشورها از برنامه های نشست مشترک با مسوولین و کارشناسان یونیدو است.

رناسی، در بخش دیگری از سخنان خود تشکیل کنسرسیوم های صنعتی را لازم دانست و گفت: در بخش پروژه های نفتی، معدنی و فولادی نیازمند تشکیل کنسرسیوم هایی هستیم که شرکت های کوچک و متوسط را سازمان دهی کند.

وی نظارت بر عملکرد پیمانکاران در فرایند قرارداد با کارفرمایان را از وظایف مپفا برشمرد و گفت: این مرکز می تواند مشکلات پیمانکاران از طریق دولت پیگیری کند.

اصفهان ایران دولت صنعت و معدن مشکلات نرم افزار اولین تشکیل کنسرسیوم مپفا
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر