کد خبر: 142605 A

رییس اداره فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی خبر داد:

آیین تجلیل از خادمان فرهنگ مکتوب استان اصفهان در دو حوزه تالیف و ترجمه برگزار می‌شود.

ایلنا: رییس اداره فرهنگی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با اشاره به اینکه آیین تجلیل از خادمان فرهنگ مکتوب استان اصفهان با حضور ۱۴۰۰ عنوان کتاب برگزار می‌شود ادامه داد: آیین تجلیل از خادمان فرهنگ مکتوب در دو حوزه تالیف و ترجمه برگزار می‌شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اصفهان، مهدی براتی بیان داشت: آثار مربوط به حوزه تالیف در دو بخش بزرگسالان و کودک و نوجوان، توسط یک تیم از داوران که از اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها هستند و از لحاظ علمی در رتبه بالایی قرار دارند قضاوت شده است.

وی در ادامه درباره برگزاری این مراسم گفت: این مراسم در سال‌های گذشته با هدف تجلیل از مولفان و ناشران و همچنین ایجاد انگیزه در میان فعالین این عرصه برگزار می‌شده است. امسال هم این مراسم همزمان با ایام دهه فجر انقلاب اسلامی در اصفهان برگزار می‌شود.

وی در ادامه افزود: آثارمربوط به بخش کودک و نوجوان نیز در سه گروه داستان، ‌ آموزش کودک و تصویرگری کودک و نوجوان مورد داوری قرار گرفته‌اند.

براتی، ضمن بیان ملاک انتخاب ناشران بر‌تر در این مراسم نیز گفت: در قسمت تولیدی این آیین، ناشرانی که بیشترین آثار نشر کتاب را در فاصله زمانی مهر ماه ۹۱ تا مهر ماه ۹۲ داشته‌اند به عنوان بر‌ترین ناشر برگزیده خواهند شد.

وی زمان و مکان برگزاری این مراسم را نیز، ساعت ۸:۳۰ شنبه ۱۹ بهمن ماه در مجتمع فرهنگی تفریحی استاد فرشچیان اصفهان اعلام نمود.

اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان اصفهان انقلاب اسلامی دهه فجر زمان و مکان کودک و نوجوان هیئت علمی دانشگاه داستان آیین
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر