کد خبر: 146199 A

معاون شهرسازی شهرداری نجف آباد مطرح کرد:

کارمطالعات اولیه ایجاد بوستان زندگی به اتمام رسیده وشهرداری نجف آباد آماده است که این طرح را به بخش خصوصی واگذارکند.

ایلنا: معاون شهرسازی شهرداری نجف آباد گفت: با توجه به آغاز فازهای اولیه و مطالعاتی ایجاد محور تفریحی بوستان زندگی در غرب نجف آباد در سالهای گذشته، این کار در دوره جدید مدیریت شهرداری نجف آباد نیز با پرداخت قسمتی از مطالبات مشاور طرح و ادامه جلسات کار‌شناسی به صورت جدی ادامه پیدا کرده است.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اصفهان، احمدی گفت: کار مطالعات اولیه این محور تفریحی که با ۶.۵ کیلومتر طول و ۲۶۰ متر عرض بستری مناسب جهت مشارکت بخش خصوصی فراهم خواهد کرد که نزدیک به هفتاد درصد پیشرفت داشته و امیدواریم با ادامه تلاش‌ها در این زمینه شاهد آغاز عملیات اجرایی آن در آینده‌ای نزدیک باشیم.

وی در همین خصوص افزود: اجرای چنین طرحی ضمن فراهم کردن زمینه‌ای مناسب جهت جذب گردشگران، از لحاظ ایجاد منابع در آمدی جدید و پایدار برای شهرداری و در نتیجه کاهش فشار ناشی از اخذ عوارض بر روی مردم نیز موثر خواهد بود.

لازم به ذکر است که شهرداری نجف آباد در ماههای اخیر برنامه ریزی‌های گسترده‌ای را به منظور ایجاد منابع درآمدی جدید، کاهش فشار بر روی مردم و مشارکت دادن هر چه بیشتر مردم و بخش خصوصی در اداره شهر انجام داده است.

اصفهان بخش خصوصی شهرداری معاون زندگی جذب گردشگران تفریحی نجف بوستان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر