کد خبر: 146804 A

توسط اداره آموزش فنی و حرفه‌ای استان اصفهان برگزار می‌شود:

مسابقات آزاد مهارت در رشته جوشکاری بدون محدودیت سنی اسفند ماه در استان اصفهان برگزار می‌شود.

ایلنا: مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای کشوردر خصوص نحوه ثبت نام مسابقات آزاد مهارت در رشته جوشکاری بیان داشت: ثبت نام مسابقات از طریق سامانه www. advari. irantvto. ir از تاریخ ۲۶ / ۱۱ / ۹۲ تا ۱۳ / ۱۲ / ۹۲ صورت می‌گیرد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اصفهان، ابوطالب جلالی، درخصوص روش اجرای مسابقات مذکور اظهار داشت: مسابقات آزاد جوشکاری در دو مرحله کتبی و عملی برگزار می‌شود که زمان برگزاری آزمون کتبی این مسابقات مورخ ۲۳ / ۱۲ / ۹۲ و زمان برگزاری آزمون عملی از تاریخ۱۳تا ۲۵ اردیبهشت ماه سال جاری در اصفهان برگزار می‌شود.

وی بیان داشت: مرحله شهرستانی به صورت آزمون کتبی در مراکز آموزش فنی و حرفه‌ای استان و مرحله ملی به صورت متمرکز در اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان تهران برگزار می‌شود.

مدیر کل فنی و حرفه‌ای استان اصفهان با اشاره به اینکه بنگاه‌های اقتصادی و صنفی از حامیان برگزاری این مسابقات هستند افزود: تمامی افرادی که دارای مهارت جوشکاری هستند، بدون شرط سنی می‌توانند در مسابقات مذکور شرکت کنند.

جلالی خبر داد: این مسابقات در سه گروه جوشکاری در فرایندهای SMAW، GMAW و GTAW برگزار می‌شود.

جلالی اهداف برگزاری این مسابقات را ارتقای فرهنگ مهارت آموزی در کشور، جلب نظر بنگاه‌های اقتصادی، صنایع و صنوف در ارتقای مهارت شاغلان، ایجاد فرصتی مناسب جهت تبادل فنی و تجارب حرفه‌ای بین شاغلان و بنگاه‌های اقتصادی، شناسایی کمبودهای موجود در آموزشهای فنی و حرفه‌ای برای شاغلان و برنامه ریزی برای رفع آن‌ها، به هنگام سازی دانش و توانایی شاغلان، شناسایی نخبگان و استاد کاران مهارتی، فراهم سازی امکان حضور نخبگان مهارتی در مسابقات بین المللی عنوان کرد.

استان اصفهان استان تهران اصفهان فنی و حرفه ای نخبگان آموزش مسابقات آزاد مهارت جوشکاری
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر