کد خبر: 147647 A

مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی در نشست با مدیران بیمه‌ای استان اصفهان تاکید کرد:

ارائه خدمات عمومی به بازنشستگان و مستمری بگیران و ایجاد شرایط بهتر برای زندگی آنان از اولویت‌های این سازمان است.

ایلنا: ارائه خدمات عمومی به بازنشستگان و مستمری بگیران و ایجاد شرایط بهتر برای زندگی آنان از اولویت‌های این سازمان است.
به گزارش خبرنگار ایلنا از اصفهان، مدیر عامل سازمان تامین اجتماعی، که ۲ و ۳ اسفند ماه به اصفهان سفر کرده است درنشستی تخصصی بامدیران و کار‌شناسان بیمه‌ای و درمانی سازمان تامین اجتماعی استان اصفهان؛ با اشاره به اینکه مهم‌ترین هدف سازمان تامین اجتماعی ایجاد رفاه اجتماعی و حمایت از آحاد مردم در مقابل بیماری‌ها وتامین معیشت آنان است گفت: چهار سیاست سازمان تامین اجتماعی برنامه محوری، قانون مداری، پاسخ گویی و پاکدستی است.
سید تقی نوربخش، با ابراز تاسف از کاهش سن بازنشستگی در ایران نسبت به دیگر کشور‌ها تصریح کرد: ارائه خدمات عمومی به بازنشستگان و مستمری بگیران و ایجاد شرایط بهتر برای زندگی آنان از اولویت‌های این سازمان است.
وی رسیدن به پوشش بیمه همگانی و یک منبع مالی نسبتا پایدار را مهم‌ترین بحثسازمان تامین اجتماعی دانست و افزود: دنیای امروز در طی ۴ دهه با پیشرفت تکنولوژی با اینکه نتایج موفقی داشته ولی قانون بیمه هیچ تغییری نکرده پس باید نگاه ویژه‌ای به صندوق بیمه تامین اجتماعی شود و از طریق تفکیک بخش بیمه، حمایت و امداد به این نتیجه دست یافت.
نوربخش، عملیاتی شدن بخش قلب و آنژیو بیمارستان شریعتی را مورد تاکید قرار داد و اظهار داشت: نگاه نظام به بحثرفاه اجتماعی تغییرات زیادی داشته و هدف این نظام برقراری عدالت اجتماعی به خصوص در زمینه اقتصاد و نگاه حمایتی به صندوق‌های بیمه است.
وی افزود: سازمانی که نیمی از جمعیت کشور را پشتیبانی می‌کند نیاز به یک برنامه راهبردی دارد.

استان اصفهان اصفهان اقتصاد بازنشستگی بیمارستان پوشش تامین اجتماعی رفاه اجتماعی سازمان تامین اجتماعی قلب
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر