کد خبر: 147707 A

مدیر جهاد کشاورزی گلپایگان تاکید کرد:

مدیریت جهاد کشاورزی گلپایگان با توجه به اهمیت کاشت غلات پاییزه درشهرستان و نیاز مبرم به این محصولات، تسهیلات نقدینگی گنم و جو به کشاورزان بهره بردار پرداخت می کند.

ایلنا: مدیر جهاد کشاورزی گلپایگان گفت: به منظور افزایش ضریب مکانیزاسیون کشاورزی شهرستان، تسهیلات بانکی به کشاورزان اعطا شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اصفهان، حیدرعلی گل محمدی اظهارداشت: به منظورافزایش ضریب مکانیزاسیون کشاورزی گلپایگان این شهرستان وهمچنین نوسازی ناوگان و ادوات کشاورزی حدود ۳۰ نفر بهره بردار در قالب شرکت‌های مکانیزاسیون، کشاورزان پیشرو و رانندگان حرفه‌ای جهت دریافت اعطای تسهیلات به بانک کشاورزی معرفی شدند.

وی افزود: دراین زمینه اعتباری بالغ بر۱۶ میلیارد ریال در بانک کشاورزی شهرستان درنظر گرفته شده که به این کشاورزان تعلق می‌گیرد.

وی در ادامه بیان داشت: مدیریت جهاد کشاورزی گلپایگان با توجه به اهمیت کاشت غلات پاییزه درشهرستان و نیاز مبرم به این محصولات، تسهیلات نقدینگی گنم و جو به کشاورزان بهره بردار پرداخت می‌کند.

مدیریت جهادکشاورزی گلپایگان افزود: به منظور حمایت از تولیدکنندگان در سال زراعی جدید حدود صد نفر بهره بردار جهت اخذ تسهیلات نقدینگی گندم وجو به بانک کشاورزی معرفی شدند.

گل محمدی ادامه داد: تا کنون حدود ۵میلیارد ریال تسهیلات به کشاورزان وبهره برداران کاشت گندم و جو درشهرستان گلپایگان پرداخت شده است.

اصفهان تسهیلات بانکی جهاد کشاورزی کشاورزی گل محمدی نقدینگی تسهیلات کشاورزان گلپایگان گندم
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر