کد خبر: 150301 A

با حضور ۵۲۰ شرکت کننده:

آزمون استخدامی گروه صنعتی انتخاب، بزرگ‌ ترین تولیدکننده لوازم خانگی کشور در ۶ گروه آزمایشی با حضور ۵۲۰ شرکت کننده برگزار شد.

ایلنا: آزمون استخدامی این مجموعه صنعتی در گروه‌های آزمایشی مهندسی برق و الکترونیک، مهندسی صنایع، حسابداری، مدیریت(بازرگانی - مالی - صنعتی - دولتی - اجرایی - MBA)، مهندسی کامپیو‌تر و مهندسی مکانیک، با حضور ۵۲۰ شرکت کننده روز جمعه(نهم اسفند ماه) در دانشگاه اشرفی اصفهانی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اصفهان، رییس جذب و استخدام گروه صنعتی انتخاب در این ارتباط گفت: رشته‌های برق و الکترونیک بیشترین شرکت کننده و رشته حسابداری کمترین شرکت کننده را در این آزمون به خود اختصاص داد.

«پیام نیک نشان»، با بیان اینکه این آزمون شامل دو دفترچه عمومی و تخصصی، متشکل از ۱۰۰ سؤوال عمومی با زمان ۷۵ دقیقه و ۶۰ سؤوال تخصصی با زمان ۷۵ دقیقه برای داوطلبان در نظر گرفته شده بود.

وی افزود: اسامی قبول شدگان مرحله نخست و چند برابر ظرفیت به وسیله پیامک و احتمالا در روزهای باقی مانده از سال ۹۲ به اطلاع داوطلبان خواهد رسید و پس از آن پذیرفته شدگان به صورت دوره‌ای برای مصاحبه فراخوانده می‌شوند.

گفتنی است؛ گروه صنعتی انتخاب بزرگ‌‌ترین تولیدکننده لوازم خانگی کشور با ۸ کارخانه تولیدی با مساحت ۴۵۰ هزار مترمربع، ۱۷ شرکت بازرگانی - خدماتی و عرضه بیش از ۲۵۰ قلم لوازم خانگی از قطب‌های بزرگ صنعتی ایران به شمار می‌آید. محصولاتی نظیر اسنوا، حایر، دوو و تکنوگاز در این مجموعه صنعتی ساخته می‌شود.

اصفهان الکترونیک ایران برق پیامک مصاحبه مکانیک آزمون صنعتی استخدامی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر