کد خبر: 154483 A

در شانزدهمین جشنواره شهید رجایی محقق شد:

در شانزدهمین جشنواره شهید رجایی شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان با کسب هزار و ۷۰۰ امتیاز از ۲هزار امتیاز در شاخص‌های اختصاصی و عمومی ارزیابی شرکت‌های دولتی، بانک‌ها و بیمه‌ها به مقام سوم دست یافت.

در شانزدهمین جشنواره شهید رجایی شرکت آب و فاضلاب استان اصفهان با کسب هزار و ۷۰۰ امتیاز از ۲هزار امتیاز در شاخص‌های اختصاصی و عمومی ارزیابی شرکتهای دولتی، بانک‌ها و بیمه‌ها به مقام سوم دست یافت.
به گزارش ایلنا، در شانزدهمین جشنواره شهید رجایی عملکرد ۷۲ دستگاه در سه گروه وزارتخانه‌ها و سازمانهای وابسته به نهاد ریاست جمهوری، موسسات وابسته و شرکتهای دولتی، بانک‌ها و بیمه‌ها مورد ارزیابی قرار گرفت وشرکت آب و فاضلاب استان اصفهان که از سال ۸۳ تاکنون موفق به کسب رتبه‌های تک رقمی در این جشنواره شده توانست برای دومین مرتبه رتبه سوم جشنواره شهید رجایی را به خود اختصاص دهد. همچنین در این جشنواره آبفای استان اصفهان در محور هشتم شاخص‌های عمومی تحت عنوان «خدمت رسانی به مردم و شهروندان» برای اولین بار رتبه سوم در این زمینه راکسب نمود.
لازم به یادآوری است بر اساس بخشنامه معاونت توسعه مدیریت و سرمایه استانی رئیس جمهور، در جشنواره شهید رجایی دستگاه‌های اجرایی در شاخص‌های عمومی و اختصاصی همچون محور استقرار دولت الکترونیک، ساماندهی نیروی انسانی و خدمت رسانی به مردم مورد ارزیابی قرار می‌گیرند. هدف از برگزاری جشنواره شهید رجایی توسعه و ترویج فرهنگ عدالت گستری و مهرورزی و خدمت بی‌منت به مردم، ارتقاء کارآمدی، بهره وری و پاسخگویی، شفافیت عملکرد دستگاه‌های اجرایی استان، آگاهی مردم از وضعیت عملکرد دستگاه‌های اجرایی و در نتیجه افزایش اعتماد عمومی مردم به دستگاه‌ها عنوان شده است.
همچنین در شانزدهمین جشنواره شهید رجایی که از ۳۱۱ کارمند برگزیده خدمت که بر اساس شاخص‌های کمیسیون اداری دستگاه‌های اجرایی که مورد تقدیر قرار گرفتند ۴ کارمند نمونه برگزیده مختص به شرکت آب و فاضلاب بوده است که در بخش مدیران رحمت اله آقا بابائی، در بخش کار‌شناسان فرزانه صادقی، در بخش کارگری موسی باتوانی، در بخش کارمندی عباس منصوری مورد تقدیر واقع شدند.

استان اصفهان بهره وری خدمت رسانی به مردم دستگاه های اجرایی دولت الکترونیک رئیس جمهور سرمایه شاخص شرکت آب و فاضلاب رجایی
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر