کد خبر: 156847 A

طبق مصوبه شورای عالی ترافیک استان اصفهان؛

یکی از اقدامات جهادی نوروز سال ۹۳ ممنوعیت تردد خودروهای سواری در میدان امام(ره) بود که مورد استقبال شهروندان و اصناف قرار گرفته است و با مصوبه شورای عالی ترافیک استان اصفهان، اجرای این طرح در میدان امام(ره) دائمی شد.

پس از اجرای طرح ممنوعیت ورود خودرو‌ها به میدان امام(ره) در ایام نوروز، این طرح به صورت دائمی در میدان تاریخی امام(ره) اصفهان اجرا خواهد شد.
به گزارش خبرگزاری ایلنا از اصفهان؛ مسئوول کمیته حمل و نقل ستاد گردشگری شهرداری اصفهان در نشست پایانی ستاد هماهنگی خدمات سفر شهر اصفهان گفت: یکی از اقدامات جهادی نوروز سال ۹۳ ممنوعیت تردد خودروهای سواری در میدان امام(ره) بود که مورد استقبال شهروندان و اصناف قرار گرفته است و با مصوبه شورای عالی ترافیک استان اصفهان، اجرای این طرح در میدان امام(ره) دائمی شد.
علیرضا صلواتی با اشاره به اصلاح سنگ فرش میدان امام(ره) توسط سازمان نوسازی و بهسازی استان افزود: بستن تردد بر میدان امام(ره) مقدمه‌ای بر پیاده راه کردن محور چهارباغ و احیای دولتخانه صفوی است.
وی اظهار داشت: در نوروز امسال با همکاری ستادهای هدایت و اسکان و کمیته اطلاع رسانی شاهد ترافیک روان تری در سطح شهر بودیم.

استان اصفهان اصفهان ایام نوروز ترافیک حمل و نقل خودرو شهرداری فرش گردشگری نوروز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر