کد خبر: 156917 A

مدیر راهداری اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان خبر داد:

در دور نخست سفرها بیشترین ترددها از جاده‌های استان اصفهان به سمت جنوب کشور بود که در اواخر تعطیلات این ترددها به سمت محورهای شمالی کشور تغییر جهت داد و استان‌های شمالی میزبان مسافرین بودند.

ایلنا: مدیر راهداری اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان گفت: مسیر رفت محور اصفهان - شیراز پرتردد‌ترین محور استان و در مسیر برگشت نیز محور آباده - اصفهان و اصفهان - دلیجان محورهای پرتردد استان در تعطیلات نوروز ۹۳ بوده است.

به گزارش ایلنا از اصفهان، فرزاد دادخواه، با اشاره به قرارگیری اصفهان در چهارراه ترانزیتی کشور، اظهار داشت: در دور نخست سفر‌ها بیشترین تردد از جاده‌های استان به سمت جنوب کشور و در اواخر دور تعطیلات بیشترین تردد به سمت استان‌های شمالی کشور بود.

وی در خصوص وضعیت راه‌های استان، بیان داشت: در حال حاضر تردد در تمام محورهای استان برقرار است.

مدیر راهداری اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان افزود: تا روز گذشته محورهای دلیجان - میمه - اصفهان و بلعکس، اصفهان - شهرضا - آباده و بلعکس، آزادراه قم - کاشان و در ادامه بزرگراه به سمت بادرود - اردستان - نایین - اردکان و بلعکس، محور اصفهان - نجف آباد - تیران - داران محورهای پرتردد استان اصفهان در ایام تطعیلات نوروز بوده‌اند.

وی ادامه داد: محور اصفهان - زیار نیز پرتردد‌ترین مسیر در روز ۱۳ فروردین بوده است.

دادخواه یادآور شد: برطبق آمار حمل و نقل در مجموع میزان تردد‌ها در راه‌های استان نسبت به سال گذشته ۴ درصد افزایش داشته است.

استان اصفهان اصفهان بزرگراه تعطیلات تعطیلات نوروز جاده های استان راه و شهرسازی استان سفرهای نوروزی قم نوروز
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر