کد خبر: 156930 A

رئیس فرهنگ و ارشاد گلپایگان:

ترویج فرهنگ صحیح دینی، اسلامی و ارزشی در تمامی آحاد جامعه می‌تواند سبب اعتلای اقتصاد و تحولات در دیگرعرصه ها باشد.

ایلنا: رئیس اداره فرهنگ وارشاد اسلامی گلپایگان، دردیدار با شهردار واعضای شورای اسلامی شهر گلشهر اظهار داشت: نامگذاری امسال به نام اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی حکایت از تلفیق این دو اصل در سایه تلاش و مجاهدت همگانی است که می‌‌تواند زمینه پیشرفت کشور را بهتر و سریع‌تر فراهم آورد.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اصفهان، محمدحسین محمدی فشارکی گفت: ترویج فرهنگ صحیح دینی، اسلامی و ارزشی در تمامی آحاد جامعه می‌تواند سبب اعتلای اقتصاد و تحول در این حوزه باشد.

رییس اداره فرهنگ وارشاداسلامی گلپایگان دغدغه‌های مقام معظم رهبری را در حوزه فرهنگی و رفع چالش‌های پیش رو یادآور شد و تصریح کرد: امروز کمتر مسئولی را سراغ داریم که دغدغه فرهنگی نداشته باشد چرا که دشمنان ما بعد از مأیوس شدن در عرصه جنگ رودررو به هجمه اقتصادی و فرهنگی روی آوردند و تلاش می‌کنند تا در این دو عرصه تمام توانشان را مصروف هجمه‌های سنگین کنند.

محمدی فشارکی افزود: برای اینکه بتوانیم این توطئه‌ها و تهدیدها را خنثی کنیم باید آسیب‌های این دو حوزه را خوب و واقع‌بینانه بشناسیم و با عزم ملی و توانمندی‌هایی که از مدیریت جهادی سراغ داریم به حل آنها کمر همت ببندیم.

اصفهان اقتصاد ترویج فرهنگ جامعه جنگ شورای اسلامی شهر فرهنگ و ارشاد مقام معظم رهبری فرهنگ گلپایگان
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر