کد خبر: 158583 A

نماینده رهبری در مجمع تشخیص مصلحت نظام لوح یادبود شهدای هسته ایی را به آیت الله ناصری اهداء کرد؛

آیت ا… ناصری در دیدار با سعید جلیلی نماینده رهبری در مجمع تشخیص مصلحت نظام که به مناسبت روز ملی فناوری هسته ای به اصفهان سفر کرده بود و دیداری نیز با ایشان داشت به حفظ یاد خدا درمسئولیت‌های اجتماعی و در هر مرتبه‌ای تاکید کرد.

استاد اخلاق و مجتهد اصفهانی در دیدار با نماینده مقام معظم رهبری در شورای عالی امنیت ملی گفت: باید بنده واقعی خدا باشید؛ تکبر هیچ منفعتی برای انسان ندارد و همه این‌ها می‌روند و ما باید برای آخرت توشه‌ای داشته باشیم.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اصفهان، آیت‌الله ناصری تصریح کرد: چنانچه هیچ چیز از اعمال ما از خداوند متعال پنهان نیست و نباید بنده هوا و هوس باشیم و باید بنده خدا باشیم.

این استاد اخلاق بیان کرد: مسئولیت‌های اجتماعی با عنایت‌های الهی انجام می‌شود و مسئولیت‌ها در هر مرتبه‌ای باید برای خدا باشد و اهداف نباید آلوده به حالات دنیوی شود و مسئولیت‌ها باید برای خدا باشد و اگر خدماتی کردیم، ازآن خدا و توفیق خداست.

آیت‌الله ناصری افزود: روایتی از امام زمان(عج) داریم که دوستان ما و شیعیان هر عملی انجام می‌دهند، با عنایت خدا بوده و امام زمان(عج) و ائمه اطهار(ع) نیز مشرف به عالم وجود هستند و انسان روح ملکوتی دارد و به همین دلیل اشرف مخلوقات است.

وی افزود: اعمال و کردار ما لحظه‌ای از امام زمان(عج) پنهان نیست و هر نیتی که می‌کنیم، ایشان می‌بیند و می‌داند و ائمه اطهار(ع) نیز شاهد و بینا هستند.

این مجتهد اصفهانی گفت: در تمام مشکلات باید از امام زمان(عج) مدد بگیریم و وظیفه ماست که در نماز‌ها برای فرج امام زمان(عج) دعا کنیم. در پایان این مراسم یاد بود شهدای هسته ایی از طرف سعید جلیلی به آیت الله ناصری اهدا شد.

اخلاق اصفهان امام زمان سعید جلیلی شیعیان فناوری مجمع تشخیص مصلحت نظام مشکلات نماینده مقام معظم رهبری هسته ای
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر