کد خبر: 158588 A

در پی ریزش چاه فاضلاب در خیابان شیخ صدوق، نائب رییس شورای اسلامی شهر اصفهان اعلام کرد:

شبکه فاضلاب در برخی قسمت های شهر دچار فرسودگی و پوسیدگی شده و امکان نشت فاضلاب به آب آشامیدنی وجود دارد.

نائب رییس شورای اسلامی شهر اصفهان با اشاره به فرسودگی شبکه فاضلاب اصفهان گفت: توسعه شهر و افزایش حجم منازل مسکونی مشکلاتی را در شبکه فاضلاب اصفهان به وجود آورده است که در کمیسیون بهداشت و سلامت شورای شهر در حال بررسی است.
به گزارش خبرگزاری ایلنا از اصفهان؛ احمد شریعتی با بیان اینکه که بارشهای اخیر باعثبروز مشکلاتی در شبکه فاضلاب شده است اظهار داشت: درصددیم جلسه ای با حضور مدیرکل آب و فاضلاب استان پیرامون بررسی مشکلات شبکه فاضلاب و ارائه راهکارهای مناسب در این زمینه برگزار کنیم و در صورت نیاز بودجه های لازم نیز به این منظور اختصاص داده شود.
وی افزود: شبکه فاضلاب در برخی قسمت ها دچار فرسودگی و پوسیدگی شده و ممکن است فاضلاب به آب آشامیدنی نشت پیدا کند لذا باید در این زمینه اقدامات لازم انجام شود.
شریعتی اذعان داشت: برخی مناطق همچون خیابان ارغوانیه و جی شرقی در منطقه ۱۵ و قسمت هایی از منطقه ۱۴ فاقد شبکه فاضلاب می باشند که باید اقدامات لازم در راستای لوله کشی فاضلاب در این مناطق انجام شود.
نائب رییس شورای اسلامی شهر اصفهان اضافه کرد: طی روزهای اخیر در خیابان شیخ صدوق شبکه فاضلاب دچار آسیب شد و باعثتخریب آسفالت خیابان شد که خوشبختانه باتوجه به اینکه این حادثه در نیمه های شب رخ داده بود حادثه جانی در پی نداشت ولی لازم است تمهیدات لازم برای ساماندهی شبکه فاضلاب اصفهان اتخاذ شود تا دیگر شاهد بروز اینگونه حوادثدر سطح شهر نباشیم.

آب و فاضلاب اصفهان بودجه سلامت شورای اسلامی شهر شورای شهر کمیسیون بهداشت مشکلات فاضلاب شبکه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر