کد خبر: 162692 A

امام جمعه اصفهان در دیدار با مدیرکل فنی و حرفه ای استان اصفهان:

صنایع دستی اصفهان یکی از محصولات ملی و کشوری است که مشاغل مربوطه باید با همکاری اداره فنی و حرفه ای و سازمان میراثفرهنگی حفظ، گسترش و ماندگار شود.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان در دیدار با مدیر کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان اصفهان ضمن قدردانی از فعالیت‌های این اداره بیان داشت: فعالیت شما در ارائه اینگونه آموزش‌ها باید عملیاتی باشد و بگونه‌ای پیش رود که آموزش‌های فنی و حرفه‌ای مطالبه جوان و نیاز جامعه و بازار شود.

به گزارش خبرنگار ایلنا از اصفهان، آیت ا.. طباطبائی‌نژاد در خصوص تشویق کارفرما به گسترش صنایع دستی و سنتی اصفهان اشاره کرد و افزود: صنایع دستی اصفهان یکی از محصولات ملی و کشوری است که مشاغل مربوطه باید با همکاری اداره فنی و حرفه‌ای و سازمان میراثفرهنگی حفظ، گسترش و ماندگار شود.

مدیر کل فنی و حرفه‌ای استان اصفهان نیز دراین دیدار با اشاره به اجرای برنامه‌های آموزشی سال جدید بر اساس سند مهارت در خصوص فعالیت‌های اداره کل طی سال گذشته اظهار داشت: با وجود ۸۰۰۰ واحد صنعتی در استان و تلاش جهت تامین نیروی انسانی مورد نیاز و همچنین برنامه ریزی جهت ارتقاء مهارت شاغلین این صنایع با استفاده از ظرفیت‌های بخش دولتی و بخش غیردولتی، ما در جهت تقویت این سرمایه گزاران بخش خصوصی و دلگرمی آنان برای ادامه فعالیت تمام توان خود را بکار بسته‌ایم.

ابوطالب جلالی افزود: در مقایسه عملکرد تکریم ارباب رجوع طی سال ۹۱ و ۹۲ طبق ارزیابی انجام شده از طرف استانداری ارتقاء بیش از چهل رتبه داشته‌ایم و همچنین در سال ۹۲ جوانان این استان توانستند به شایستگی در حوزه‌های مختلف از جمله ارتقاء بهره وری، المپیاد ملی مهارت و آموزش مهارت‌های پیشرفته به جایگاه بر‌تر استانی و کشوری دست یابند.

استان اصفهان استفاده از ظرفیت اصفهان امام جمعه بخش خصوصی برنامه های آموزشی بهره وری سرمایه فنی و حرفه ای ولی فقیه
نرم افزار موبایل ایلنا
ارسال نظر